ndertime dhe riparime

Panele Besi Sh.p.k

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes ☀️"panele besi" shpk eshte kompania e pare shqiptare e profilizuar ne shitjen dhe instalimin e paneleve fotovoltaike qe operon ne treg duke ofruar siguri dhe cilesi nga viti 2010! 🔵ofrojme:...
21/10/2020 14:43

Punime Alumini & Xhama

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Punime dritare, dyer, vetrata, pasqyra, kabina dushi, grila, prerje dhe montime xhamash ...
07/10/2020 16:09

Ajel Konstruksion- Kompani Ndërtimi

Tirane | Don Bosko Ajel shpk është një kompani ndërtimi me eksperiencë disa vjecare në fushën e ndërtimit. ajel shpk përgjithësisht punon si nënkonraktor në punime të ndryshme për komplekse banimi dhe shë...
29/09/2020 14:37

Ndertim Dhe Rikonstruktim

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ofrojme sherbime ne ndertim dhe riparime si me poshte: ▪︎punime gipsi ▪︎shtrim pllakash ▪︎shtrim parketi ▪︎lyerje ambientesh ▪︎instalime elektrike ▪︎sistem kapote ▪︎...
24/09/2020 09:13

Alesio 2014 Shpk

Tirane | Don Bosko Kompaniadhenbsp;“alesio 2014”dhenbsp;shpk është themeluar në 8 maj vitit 2014 në tiranë. kjo kompani u krijua me një synim dhe mesazh të qartë për të përmbushur kërkesat e tregutdhenbs...
22/09/2020 20:12

Tulla Shamat Antike Dekoruese Per Veshje Ambjentesh,oxhaqe,furra,zgara

Tirane | Laprake Tulla shamat te reja dhe te perdorura ne forma ngjyra dhe permasa te ndrysheme per veshje ambjentesh, oxhaqe, furra, zgara, blloqe betoni, mbulesa muresh dhe shkallesh, llac shamat, pluhur memeri, a...
29/08/2020 13:24

Projektim Dhe Ndertim

Durres | Qender 📣firma css shpk ofron: 👉projektimin, aplikimin online per marrjen e lejes se ndertimit si edhe ndertimin e shtepise suaj 100 % qe nga themelet e deri ne mbyllje te saj. ✅cdo gje duke filluar n...
04/08/2020 10:28

Licence Projektimi Ne Ndertim

Tirane | Don Bosko Jap licence projektimi ne ndertim per studiot projektuese te interesuara. ...
11/06/2020 15:29

"urban Planning & Development" Shpk

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko "urban planning dhe development" shpk eshte nje kompani e cila operon ne fushen e ndertimeve civile dhe projektimeve arkitektonike - inxhinierike, e krijuar rishtazi si vazhdim i kompanise eja studio ...
26/05/2020 20:59

Bombina Te Dhe Te Pa Galvanizuara

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Llamarina, bombina të galvanizuara, nga elastron, një nga kompanitë më të mëdha të produkteve të çelikut dhe llamarinave në greqi.produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane.p...
16/04/2020 14:44

Tenda Dielli, Tenda Pergola Tenda Kamioni, Printime Ne Baner Dhe Adezi

Durres | Zone Periferike Ndertojme forte te jetoj gjate. www.mabeplastik.com prodhojme tenda pergola tenda kamioni, tenda dielli, tenda kalceto, etj. struktura hekuri dhe karroceri kamionesh. printime ne baner dhe adeziv...
13/04/2020 11:12

Lyerje Apartamente , Lokale Etj.

Elbasan | Zone Periferike Per lyerje shtepie kontaktoni ne kete nr per me shume informacione. 0699406961 faleminderit. ...
10/04/2020 11:25

Bej Patinime Dhe Lyrje E Shum Gjera Tjera

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Bej patinime dhe lyrje dhe shum pune te ndryshme ...
18/02/2020 18:38

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Nderto si duhet!ndërto si duhet! moto jonë që nga krijimi i kompanisë. ky mentalitet na rrethon dhe shoqëron dita ditës në të gjitha angazhimet tona për ti bërë si duhet projektet ku ne mar...
15/02/2020 10:41

Arlis Ndertim

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kompania “arlis – ndërtim” shpk, është themeluar në vitin 2008 nga ortaku i vetëm i saj z. armand lilo, me selinë rr: “muhedin llagani”, pallati 12 katësh (vala), kati. 1, nr. 7, pran...
15/02/2020 10:38

Manetci

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Kompania manetci është lider në ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese, në shqipëri dhe rajon. e themeluar në vitin 2001, manetci është e specializuar në fushën e ndërtimeve civile...
15/02/2020 10:29

Varaku-e

Durres | Qender Shoqeria “varaku-e” sh.p.k me administrator z.shpetim varaku, e ka zanafillen qe ne vitin 1994, kurdhenbsp; kryesisht merrej me prodhim betoni si edhe punime te ndryshme ne objekte civile. me kali...
15/02/2020 10:08

V.a.s Konstruksion Shpk

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo V.a.s konstruksion shpk me qendër në tiranë, e ndodhur pranë stadiumit dinamo renditet në treg midis kompanive më të mira në sektorin elektrik. gama e gjerë e shërbimeve dhe punëve tona, ja...
15/02/2020 10:04

“kaso”sh.p.k

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo “kaso”sh.p.k ushtron aktivitetin ne fushen e ndertimit, ndertime civile dhe ekonomike, ndertime publike dhe investime ne pasuri te palujtshme. kaso group si prioritet ka ndertimin e godinave me ci...
08/02/2020 15:19

Steko Shpk

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Steko shpk operon në tregun shqipëtar që nga viti 2005. kompania ka si aktivitet kryesor tregtimin e lëndëve të para, pajisje për makineri, printera industrialë, etj. steko ndërton edhe shtep...
08/02/2020 14:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim