🏡 ndertime dhe riparime tek blloku garda liqeni artificial stadiumi dina

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Ajel Konstruksion- Kompani Ndërtimi

Tirane | Don Bosko Ajel shpk është një kompani ndërtimi me eksperiencë disa vjecare në fushën e ndërtimit. ajel shpk përgjithësisht punon si nënkonraktor në punime të ndryshme për komplekse banimi dhe shë...
07/05/2021 16:15

Progeen Construction

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Progeen është nje shoqëri e re në fushën e ndërtimit. stafi i kompanisë përbëhet nga profesionistë me përvojë të gjatë e të shkëlqyer në fushën e ndërtimit në vend. vlerat kryesore...
04/05/2021 12:32

Punime Alumini & Xhama

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Punime dritare, dyer, vetrata, pasqyra, kabina dushi, grila, prerje dhe montime xhamash ...
30/04/2021 13:55

Orion Construction- Firme Ndertimi Prej 20 Vitesh Ne Treg

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Orion construction operon ne sektorin e ndertimit prej 20 vitesh. kompania i ofron tregut shqiptar nje koncept te ri dhe bashkekohor duke realizuar rezidenca banimi dhe qendra biznesi sipas modeleve ...
27/04/2021 19:55

Leon Konstruksion, Projektet Tuaja Ne Ndertim Behen Realitet!

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ndërtojmë të ardhmen, restaurojmë të shkuarënleon konstruksion, ndër kompanitë më të standartizuara në industrinë e ndërtimit me qendër në tiranë dhe veprimtari në cdo qytet të shqip...
27/04/2021 19:55

A.i.a Shpk -kompani Në Industrinë E Ndërtimit Dhe Të Supervizimit

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo A.i.a shpk është një kompani që është prezente prej shumë vitesh në industrinë e ndërtimit dhe të supervizimit. që prej vitit 2004 i shërbejmë me devotshmëri dhe përkushtim komunitetit...
27/04/2021 19:55

Shkodra Beton

Tirane | Rruga Dritan Hoxha Shkodra betondhenbsp;ka si aktivitet kryesor ndërtimet civile dhe ekonomike, tregëtimin e betonit dhe inerteve të dimensioneve të ndryshme dhe tregëtimin e materialeve të ndërtimit. gjithashtu ...
27/04/2021 19:55

Steko Shpk

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Steko shpk operon në tregun shqipëtar që nga viti 2005. kompania ka si aktivitet kryesor tregtimin e lëndëve të para, pajisje për makineri, printera industrialë, etj. steko ndërton edhe shtep...
27/04/2021 19:55

V.a.s Konstruksion Shpk

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo V.a.s konstruksion shpk me qendër në tiranë, e ndodhur pranë stadiumit dinamo renditet në treg midis kompanive më të mira në sektorin elektrik. gama e gjerë e shërbimeve dhe punëve tona, ja...
27/04/2021 19:54

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Nderto si duhet!ndërto si duhet! moto jonë që nga krijimi i kompanisë. ky mentalitet na rrethon dhe shoqëron dita ditës në të gjitha angazhimet tona për ti bërë si duhet projektet ku ne mar...
27/04/2021 19:54

Bej Patinime Dhe Lyrje E Shum Gjera Tjera

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Bej patinime dhe lyrje dhe shum pune te ndryshme ...
27/04/2021 19:54

"urban Planning & Development" Shpk

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko "urban planning dhe development" shpk eshte nje kompani e cila operon ne fushen e ndertimeve civile dhe projektimeve arkitektonike - inxhinierike, e krijuar rishtazi si vazhdim i kompanise eja studio ...
27/04/2021 19:54

Kastrati Construction - Shoqëri Ndërtimi

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kastrati construction është shoqëri ndërtimi, pjesë e grupit kastrati, e specializuar në zhvillimin e projekteve ndërtimore private e publike. me një portofol ndërtimesh të tipologjive të n...
27/04/2021 19:53

Manetci

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Kompania manetci është lider në ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese, në shqipëri dhe rajon. e themeluar në vitin 2001, manetci është e specializuar në fushën e ndërtimeve civile...
27/04/2021 19:53

“kaso”sh.p.k

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo “kaso”sh.p.k ushtron aktivitetin ne fushen e ndertimit, ndertime civile dhe ekonomike, ndertime publike dhe investime ne pasuri te palujtshme. kaso group si prioritet ka ndertimin e godinave me ci...
27/04/2021 19:53

Alesio 2014 Shpk

Tirane | Don Bosko Kompaniadhenbsp;“alesio 2014”dhenbsp;shpk është themeluar në 8 maj vitit 2014 në tiranë. kjo kompani u krijua me një synim dhe mesazh të qartë për të përmbushur kërkesat e tregutdhenbs...
27/04/2021 19:52

Ndertim Dhe Rikonstruktim

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ofrojme sherbime ne ndertim dhe riparime si me poshte: ▪︎punime gipsi ▪︎shtrim pllakash ▪︎shtrim parketi ▪︎lyerje ambientesh ▪︎instalime elektrike ▪︎sistem kapote ▪︎...
27/04/2021 19:52

Arlis Ndertim

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kompania “arlis – ndërtim” shpk, është themeluar në vitin 2008 nga ortaku i vetëm i saj z. armand lilo, me selinë rr: “muhedin llagani”, pallati 12 katësh (vala), kati. 1, nr. 7, pran...
27/04/2021 19:42

Projektim Dhe Ndertim

Durres | Qender 📣firma css shpk ofron: 👉projektimin, aplikimin online per marrjen e lejes se ndertimit si edhe ndertimin e shtepise suaj 100 % qe nga themelet e deri ne mbyllje te saj. ✅cdo gje duke filluar n...
24/04/2021 19:02

Ofrohen Vende Pune / Saldator, Ndihmes-saldator , Punetor Krahu

Tirane | Fresku/Linze Kompania "rian construction", e specializuar ne fushen e konstruksioneve dhe rrethimeve metalike ofron keto vende pune ! saldator ndihmes-saldator punetor krahu. kontakt +355 69 865 859...
18/04/2021 18:15

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim