x max

4,900 Euro img
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

20.07.2020 (15:57):Shitet vw touareg ne gjendje te shkelqyerdhenbsp;makian shitet ne cmim okazionvw touareg i vitit 2007motorri i makines e 3000 naftemakina eshte me kambio automatikesensor parkimidhenbsp;auxmakian esht...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

04.08.2020 (11:20):Ne gjendje shume te mire optike dhe mekanike, i importuar nga amerika fiat 500 abarth 1.4 turbo 220-230 ps, v.p. 2013 119,000 km te vertetueshme abarth sport look fellne 17 abarth + fellne me goma...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

02.08.2020 (18:35):Shitet audi a6 fund 2006 motorri 2.7 tdi quattro ne gjendje shume te mire nga ana xhenerike kambio automat perfekte cdo vit i eshte ber kontrolli kambios exterior dhe interior ne gjendje shume te m...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

02.08.2020 (13:41):Golf iv, viti 2003, letra te prera deri ne prill 2021, sedilje me ngrohje, pasqyra elektrike, goma vere dhe dimri. ne super gjendje!...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

31.07.2020 (10:52):Shitet makin volvo c-60 e vitit 2009 me kilometrazh 220.000 km me karburant benzin- gaz. makuna eshte shume ekonomike. me nje mushje me gaz 3.500 leke te reja bene 600 km rruge. makina eshte ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

29.07.2020 (22:00):Ne gjendje shume te mire optike dhe mekanike, i importuar nga amerika fiat 500 abarth 1.4 turbo 220-230 ps, v.p. 2013 119,000 km te vertetueshme abarth sport look fellne 17 abarth + fellne me goma...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1990 Viti
250,000 Kilometra

29.07.2020 (14:31):Kamioncine mercedez-benz...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

27.07.2020 (21:32):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

27.07.2020 (14:48):Shitet audi a6 s-line fabrike ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me targe ab... ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

27.07.2020 (14:48):Shitet audi a6 s-line fabrike ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me targe ab... ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

27.07.2020 (14:47):Shitet audi a6 s-line fabrike ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me targe ab... ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

27.07.2020 (10:10):Shitet makina nafte 1.4 . me dokument te rregullta .....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

26.07.2020 (10:19):Shitet.. ford fusion plus 1.4 nafte kambio manuale viti 2007, klima,aux.goma 90%..164 mije km origjinale .. makina esht shum e paster ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. me dogan dhe letra te...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

24.07.2020 (11:40):Shitet opel astra motori(cc):1.9l cdti tipi karburantit nafte viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 191,000 km ngjyra e jashtme e zeze ngjyra e brendshme e zeze gjendja mororike dhe xhenerike shume...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

24.07.2020 (08:05):Okazion vetem sot shes makinen mercedes benz c200 cdi e vitit dhjetor 2001. automat. makina esht ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike ashtu dhe estetike .230 mi km te vetat origjinale disqe alum...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2020 (09:54):Shitet ose nderrohet - mercedes benz - b klas - 200 cdi - diezel •km 179 000 •sport paket •model avangard - viti - 2006 •ngjyra zeze metalik ne rrezatim dielli esht me perle •kambi...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2020 (01:35):Okazion vetem sot!!!•lancia musa 05/2007 e sapo ardhur nga zvicra - 1.4 benzin•6 marshe •super ekonomike 180.000 km te vetat origjinale, mund ti kontrolloni ku te deshironi• full optional •t...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

22.07.2020 (23:12):Shitet : mercedes benz c270cdi shitet ose ndërrohet •viti i prodhimit : 2002 •forca motorrike : c270 •karburanti : naft •kambio : automat •kilometra :250,000 •Çmimi : 3700€ •v...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

22.07.2020 (14:16):Shitet makine mercedes benz cls 320,nafte,viti 2006. automatike, ne kushte shume te mira. ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.07.2020 (13:59):•shitet mercedes benz c180 kompressor benzine. •ardhur nga gjermania, facelift, fund 2004 model 2005. •përshtatet 100% per impjant gazi. •kambio automatike. •sedile me ngrohje. •rad...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.07.2020 (13:36):Okazionn toyota auris 1.4d •automat f1 te timoni, full ekstra •viti 12/2009 168 km •4 goma gati të reja mishelin •full servis •letrat e sapo bëra për një vit •motor kamio •k...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

22.07.2020 (13:36):🚘marka/modeli➖ fiat croma 📆viti➖12/2010 🕹kambio➖manual ⛽karburanti➖1.9 nafte ✏info shtese➖ kambio manuale 6+r , 253000 km origjinale te certifikuara , makina disponon: xhama...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.07.2020 (13:16):Marka/modeli➖nissan qashqai+2 📆viti➖2010 🕹kambio➖manual 6+e ⛽karburanti➖ 2.0 nafte ✏️info shtese➖ shitet nissan qashqai+2 , fuqia motorrike 2.0 nafte , 186.000 km te certifik...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

22.07.2020 (12:53):Shitet audi a4 • 1.9 naftë • viti 2005 • i sapoardhur nga belgjika me doganë të paguar • në gjendje perfekte makina , nuk ka nevojë për asnjë shërbim • sensor parkimi pi...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

22.07.2020 (12:42):Shitet cls 320 naftë viti 2006, 220000 km ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

22.07.2020 (12:37):Makina ne gjendje perfekte si motorike dhe xhenerike cdo sherbim i kryer ne zvicer ne koncesionar (liber sherbimesh) .full extra sedilje lekure me ngrohje,tavan xhami panorama,navi,xhama te zi,larse f...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas