🏡 twingo

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 
1,500 Euro img
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

14.05.2021 (14:34): shitet ford focus 2001 me benzine 1.6sherbime te kryeragjendja shume e mirembajturee gatshme per cdo lloj prove ...Lexoni detajet..

8,999 Euro img
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

04.05.2021 (21:37):Shitet e class 220 ne super gjendje ,full option (me te gjitha opsionet e mundshme.)viti i prodhimit 2010w212 nafte-diesel260 mije kilometra💸 cmimi 8999 euro ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

14.05.2021 (22:51):Audi a4 nafte 2.0 tdi automatik viti 2012km 225 000 origjinaleletra per 1 vitsherbime te kryeragjendja 10/10 shume e mirembajturee gatshme per cdo lloj provegoma e disqe te rejasallon lekure kamosheco...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

14.05.2021 (14:34): shitet ford focus 2001 me benzine 1.6sherbime te kryeragjendja shume e mirembajturee gatshme per cdo lloj prove ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

14.05.2021 (14:25):🔹 shitet volvo xc90.🚘karakteristikat e makines :- 2.4 nafte- viti 2006 - kambio automatike- sensor parkimi  dhe sensor shiu- 228.000 kilometra- pasqyrat me palosje- navigator💵cmimi i diskut...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

14.05.2021 (14:23):Shitet me cmim okazion b class kambio automat e sapo targuar e ardhur nga gjermania motor 1.8 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima pilot automat sendilje me ngrohje go...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

14.05.2021 (10:00):Shitet volswagen turandhenbsp;viti-tetor 2009kambio-manuale2000 tdi naftecmimi 4000€...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.05.2021 (09:51):Skoda octavia 2.0 nafte . viti 2007. kambio manuale 6+r 182.000 kilometra.vaj filtra te sapo bera. makina esht ne super gjendje motorrike te mire dhe eshte full opsion. shitet per arsye mos perdorimi....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

13.05.2021 (22:28):Furgon me dopio gome. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

13.05.2021 (17:28):💥3200 euro 🚘mercedes benz b class 2.0 nafte automat 10/2007, 220mij km, sapo ardhur, me dogane te paguar makina eshte në gjendje të mirë. disponon:abs,esp,dual klima,xhama dhe pasqyra elektr...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

13.05.2021 (14:51):Volkswagen passat i vit prodhimi 1998 me motorr 1.9 tdi , me i te kuqe . karburanti nafte me kambio manuale, 333800 km dhe me kondicioner. sedilje lekure kamosh dhe letra deri ne gusht 2021. jane...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

13.05.2021 (13:27):🔥okazion🔥 benz c220 cdi avantgart kambio automat. full option; navigatore, sensor parkimi para dhe mbrapa, sedile lekure +cop, disqe 17 alumini, sensor shiu dhe dritash, 2 celsa me dogan te...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

12.05.2021 (20:33): shitet : citroen c4 viti i prodhimit : 2008 forca motorrike : 1.6 karburanti : nafte kambio : automatike Çmimi : 3200€ okazion vendodhja : tirane , ish stacioni i trenit opsionet shtese : goma mi...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

12.05.2021 (11:13):Shitet fiat idea motori(cc):1.3l mjt tipi karburantit nafte viti prodhimit 2005 transmisioni manuale 144,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme e erret gjendja mororike dhe xhenerike shume te ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

11.05.2021 (17:11):Ford fiesta i 2009 , kambio manuale, 1,2 benizin/gaz, ne gjendje te mire, xhamat e pasem te zinj origjinal, 3500€ i diskutueshem ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

10.05.2021 (17:18):Karburanti: diezel ngjyra.....: e zeze kamjo......: automatik ftohja......: klima superrr bmw serie 5 535d individual super full optin viti 2008 (pa taks luksi) e sapo targuar ne gjendje perfekt...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

10.05.2021 (16:13):Karburanti: benzin ngjyra.....: e zeze kamjo......: automatik ftohja......: klima km..........: 153000 shes mercedes-benz c-300 4 matic look amg sport viti 2012 i montohet impianti i gazit 100%...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

10.05.2021 (08:30):Toyota rav4 viti 2005, ne gjendje shume te mire me letra te bera. nafte motor 1.9 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

09.05.2021 (22:59):Makina eshte e sapo ardhur e gatshme per cdo lloj prove eshte ne gjendje te shkelqyer...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

08.05.2021 (17:22):💥5220€🚘mercedes benz b-class, 2.0 nafte (euro4)automatike,viti 11/2009, modeli sport edition 190mij km me dogane te paguar,letra shqiptare..makina eshte ne gjendje shumë të mire , disponon a...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2019 Viti
30,000 Kilometra

08.05.2021 (16:34):2019 lexus lx 570 3-row suv for sale mileage: 35,853 transmission: automatic exterior color: gray interior color: parchment (off-white) engine: 5.7l v-8 gas drive type: 4wd body style: lx 570 3...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

08.05.2021 (14:56):Shitet mercedes-benz classe b 2.0 naft vit prodhim 2011 cambio automatic me 190000 km sensor parkimi para mbrapa comanda ntimon limitator shpejtesie makina ngjendje perfekt me sherbimet qe te gjitha t...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

08.05.2021 (14:34): shitet  mini cooper me motori 1.6 benzine- makina eshte ne gjendje perfekte-gati per tu testuar nga mekaniku juaj i besuar ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2002 Viti
70,000 Kilometra

07.05.2021 (17:50):Shitet motorr kymco , ne gjendje te perkryer teknike dhe estetike. dokumentat te sapo paguara per 1 vit . mundesi shitjeje edhe me këste. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

07.05.2021 (16:39):Shitet golf polo 1.4 nafte e 2012 model r-line me goma vere dhe dimri ne gjendje super te shkelqyer tapiceria shume e paster ska nevoj per asnje sherbim cmimi i diskutueshem ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

07.05.2021 (14:35):Shitet mercedes-benz classe b 2.0 naft vit prodhim 2011 cambio automatic me 190000 km sensor parkimi para mbrapa comanda ntimon limitator shpejtesie makina ngjendje perfekt me sherbimet qe te gjitha t...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

07.05.2021 (11:21):Gjendja e makinës është shumë e mirë i gatshëm për çdo provë. ...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas