smart naft

Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

24.09.2020 (20:35):Mjeti i ka letrat te sapo prera, sherbimet te sapo bera me fatur servisi. ne gjendje perfekte per cdo lloj prove. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

24.09.2020 (16:31):Shitet mercedes-benz c class: ✅ ne gjendje shume te mire motorrike/xhenerike ✅ pamje e pergjithshme si e re ✅ tapiceria shume e paster ✅ shume ekonomik c200 ✅ vaj dhe filtra te sapond...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (14:04):Shitet ***toyota corolla verso, 2.0 nafte d-4d*** viti 2005, kambio manuale, 204.000 km origjinale (te vertetueshme), klima, xhama elektrik, pasqyra antiverbuese, sensore shiu, pilot automatik, disqe...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (10:44):Shitet ford fokus tdci 1.6 nafte i vitit 2007,euro 4,me kondisioner,xhama elektrik sherbimet te gjitha te kryera se fundmi ne gjendje shume te mire .cmimi i diskutueshem ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

22.09.2020 (10:28):Mercedes- benz ,nafte ,sport , viti prodhimit fundi i 2007, modeli i 2008,me vetem 96887 km ,navi bagazhjer me 6 disqe kambio ,me 7 marshe formula1 ,komandim i marsheve ne timon ,amortizator me ajer ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

21.09.2020 (18:59):Shitet mercedes benz ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

20.09.2020 (19:55):Shitet mercedes benz c-class viti -2010 kambjo - automat 3000 benzine, nuk e kap taksa lluksit i pershtashem 100% me gaz vetrat per 1 vite...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1992 Viti
200,000 Kilometra

20.09.2020 (16:45):Shitet vw caravelle viti 1992 8+1 vende motorr 1.9 i thjeshte pa turbo shum ekonomik ne gjendje shume te mire motorrike edhe xhenerike tgjitha sherbimet e bera goma te reja..takasat e prera deri ne ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

19.09.2020 (17:30):Shitet super yaris e sapoardhur nga italia, 138.000km, kambio automatike, motorr 1.4 nafte shume ekonomik, ajer i kondicionuar etj me dogane te paguar...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

18.09.2020 (22:45):Shitet peugeot 307 automat benzine 1.6 me dokumentacion te rregullt dhe te paguara deri ne gusht 2021.sherbimet xhenerike dhe katalit i ri te sapo bera,te gjitha keto me liber sherbimi.shitet per arsy...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2020 (22:34):Shitet makine mercedes benz regina viti 2005 nafte ne gjendje te mire mobilje lekure automatike me xham qe hapet nga lart ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

18.09.2020 (19:28):Shitet makine tip ben 200, ngjyra blu e erret, viti i prodhimit 27.2.1999. motorr ne gjendje shume te mire e pershtatshme per pune. taksa dhe siguracion te paguara per 1 vit. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

17.09.2020 (15:17):Shitet ford focus titanium 2009 1.6 nafte makina sapo ka ardhur nga jashte me 205.000 km te gjitha sherbimet e bera,letra te paguara deri ne qershor 2021. disponon goma te reja 17 inch,xhama te zi o...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2020 (18:06):Shitet ford focus, viti 2006, nafte ne gjendje shume te mire dokumentat dhe kontrolli bere ne muajin gusht 2020 ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

14.09.2020 (16:24):Letrat e sapo prera per nje vit. motorr i ri me 10.000km sherbime te sapo bera panorama per me shume whatsapp : ‪+355 68 238 9913‬ cmimi i diskutueshem. ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

14.09.2020 (11:55):Shitet makine ne gjendje shume te mire.eshte importuar nga gjermania para dy muajsh.eshte perdorur shume pak ne shqiperi. ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

14.09.2020 (11:06):🇨🇭bmw 325xi (xdrive) automat (tip tronic) 2006 300.000 mij km me liber sherbimi full option , e sapo ardhur nga zvicra e sapo targuar. makina eshte ne gjendje perfekte si nga jashte dhe brenda...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

14.09.2020 (11:06):Mercedez benz ml 350 bluetec .. makina eshte 2987 cc pa taks lluksi.....viti prodhimit 2010.....kilometra 230 000 me garanci 100%.....makina eshte versioni me fulll i mundshem per kete kategori ....k...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

13.09.2020 (17:03):Shitet bmw 320 benzin gaz viti 2000 te gjitha sherbimet e bera si vaj e flitra ashtu dhe xhenerike gomina pomp grup timoni freksion radiator uji grishtet i gacem per cdo lloj prove 4 goma te reja sp...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

13.09.2020 (16:02):Shitet toyota corolla sapo ardhur nga italia, 189.000 kilometra, kambio automatike, 1.4 nafte shume ekonomike, goma te reja fare, aux,usb,karte memorie, sensor parkimi etj me dogane te paguar...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

10.09.2020 (20:08):Shitet mercedes-benz c class motorr 220 cdi evo e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. cmimi i diskutueshem ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

10.09.2020 (16:37):...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

10.09.2020 (12:57):Land rover discover 3 - motorr 2.7 diesel - kambio manuale - viti prodhimit 2006 - 202.000 km karakteristika te tjera: xhama te zinj, sedilje elektrike + ngrohje + 7 vendeshe,3 baxha, tavani p...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

10.09.2020 (12:42):✅mercedes-benz e220 cdi avantgarde ✅letrat e prera deri mars 2021. fundi i 2004/2005 motorr te zi kambio automatike esp -+ srs butona ne timon+levizje klima bizonale ftohje+ngrohje4 sendilje elekt...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

09.09.2020 (04:35):Gaz-benzinë. impjant brc montuar në gjermani. navigator bluetooth. Çmimi pak i diskutueshëm. automatike. ...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas