smart cabriolet 2000

Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

11.04.2021 (20:35):Shitet mercedes-benz e class 220, nafte, manuale, 225mije km, viti 2003, me sensore parkimi, me cati panoramike, ne gjendje shume te mire. shitet per arsye emigrimi....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

11.04.2021 (19:44):Shitet land rover td5 motorr te ri 2.5 naft makina nuk ka nevoj per asnje sherbim parakolo hekuri xhama te zi me letra sendilje me ngrohje komano te timoni shitet per arsye mos perdorimi cmimi i d...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

11.04.2021 (17:38):Sherbime te kryera ne kohen e duhur...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

11.04.2021 (14:14):Audi a4 nafte 2.0 tdi automatik viti 2012km 225 000 origjinaleletra per 1 vitsherbime te kryeragjendja 10/10 shume e mirembajturee gatshme per cdo lloj provegoma e disqe te rejasallon lekure kamosheco...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

10.04.2021 (19:57):💥4990euro🚘b class 2.0 nafte automat model sport edition viti 12/2009 letra te paguara per nje vit.makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera. disponon abs,kondicioner,xhama d...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

10.04.2021 (02:43):Okazion mercedes b class super gjendje shitet ose derrohet me benzin gaz të njëten vlere 9...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2014 Viti
30,000 Kilometra

09.04.2021 (13:40):Shes toyota prius 2014 full option gjendje perfekte ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

09.04.2021 (06:21):Shitet vw touareg ne gjendje te shkelqyerdhenbsp;makian shitet ne cmim okazionvw touareg i vitit 2007motorri i makines e 3000 naftemakina eshte me kambio automatikesensor parkimidhenbsp;auxmakian esht...Lexoni detajet..

120,000 Leke img
Benzin Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

20.03.2021 (13:13):Shitet motorr dajan kosh dhurate100 kubik2000 km ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

08.04.2021 (19:49):Shitet fiat bravo 1.9 naft vit prodhim fundi 2008 cambio manuale me 200000 km e veta orgjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur cdo sherbim i kryer vaj filtra motorri goma te reja 100% . ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

07.04.2021 (20:53):Shitet bmw 530d ne gjendje te mir i kan mbaruar taksat ka 2 muaj shitet per arsye emigrimi ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

07.04.2021 (15:02):Shitet mercedes-benz classe b 2.0 naft vit prodhim 2011 cambio automatic me 190000 km sensor parkimi para mbrapa comanda ntimon limitator shpejtesie makina ngjendje perfekt me sherbimet qe te gjitha t...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2021 (14:38):Shitet nissan micra  motorr  benzine 200.000 mije kilometrakambio manuale viti prodhimit 2003 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

06.04.2021 (16:44):Dhenbsp;okazionrenault megane1.4 naft ekonomikedhenbsp;viti 2008 kamio manual dhenbsp;195 dhenbsp;mij km me liber sherbimeshdhenbsp;me dogan te paguar gati per targa , me 4 goma te reja dhenbsp;fener ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

06.04.2021 (16:36):Dhenbsp;mercedes benz dhenbsp;w164dhenbsp;ml 350 benzin gaz (gazi i shenuar ne leje te qarkullimit) 4 maticdhenbsp;me letra per 1 vit. xhamat e zinj me certifikate per 5 vite . viti 2008 dhenbsp;me 23...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

06.04.2021 (16:26):🔥okazion🔥 benz c220 cdi avantgart kambio automat. full option; navigatore, sensor parkimi para dhe mbrapa, sedile lekure +cop, disqe 17 alumini, sensor shiu dhe dritash, 2 celsa me dogan te...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

06.04.2021 (09:02):Makine ne shitje  : mercedes benzviti 2005.kambio : automatikemotorri : 320 me letra te paguara per nje vitklm : 223.000 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
90,000 Kilometra

05.04.2021 (20:56):Shitet mercedes benz avangard.e klas 220 diezel,i sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭 me dogan te paguar. e vitit 2011. 2 çelsa,sensor parkimi,tapiceri lekure,sedilje me memorje dhe ngrohje. navi me dvd...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

05.04.2021 (18:16):Shitet okazion ford focus 1.6 benzin gaz 2750 euro makina esht ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e kryera kondicioner klima ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

05.04.2021 (10:50):Okazion !! shitet opel meriva (per arsye mosperdorimi) ✅ viti i prodhimit : 2005 ✅ lenda djegese : nafte (diesel) ✅ transmetuesi (kambio) : manuale ✅ kilometra: 245000 (origjinale) ✅ ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

05.04.2021 (00:30):Shitet c class 2007 panoramike , ne gjendje perfekte . ngjyre gri e erret . motorr 220 nafte . makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera . 200.000 km origjinale . xhamat e pasem te zinj sen...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

04.04.2021 (20:58):Shitet mercedes-benz classe b 2.0 naft vit prodhim 2011 cambio automatic me 190000 km sensor parkimi para mbrapa comanda ntimon limitator shpejtesie makina ngjendje perfekt me sherbimet qe te gjitha t...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

03.04.2021 (19:26):Opel corsa 1.3 cdti nafte me kambio manuale. makine shume mire dhe shume ekonomik km origjinale 198.000, mekanika e kontrolluar dhe verifikuar. makinë e importuar nga italia, dogana te paguar dhe ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

02.04.2021 (21:01):Shevrolet aveo 2006 1.6 benzine/gaz ...Lexoni detajet..

Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

01.04.2021 (16:35):Autobus në shitje marka : vanhool t 915 modeli : acron / 415/515 / tourismo kategoria : autobus turistik data : 2010 kilometra : 425,938 motorr : man karburanti: naftë k...Lexoni detajet..

Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

31.03.2021 (16:12):Autobus në shitje marka : bova modeli : futura kategoria : autobus turistik data : 06/2008 kilometra : 583.196 motorr : daf karburanti: naftë kamjo : manuale eur...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas