skoda octavia per pjes te vitit 2001

3,800 Euro img
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2021 (17:18):Makine ne shitje  : mercedes benzviti 2005.kambio : automatikemotorri : 320 me letra te paguara per nje vitklm : 223.000 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

20.01.2021 (08:26):Benz e clas 350cdi avangarde blueficenc 4 matic sport comfort 3nivele f1 viti 2011 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

19.01.2021 (19:33):Ford focus c max vit prodhim 2007 cambio manuale 5 marshe 1.6 naft sendilet elektrike me ngrohje sallon lekure makina shum e mbajtur ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2021 (21:06):Shitet vw golf 6 gtd fabrike motor 2.0 nafte viti 11/2010 full option; kambio automat f1, kamera navi, dvd, komanda ne timon, sensor drita sh shiu, sedile me ngohfje + lekur, fener xenon, xhama te zi...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2021 (17:05):Shitet toyota rav4 me naft 150hp. prodhuar ne fund te 2009. makina ka dokumenta te paguara deri ne shtator te 2021, ka edhe siguracion nderkombetar 1 vjecar. me opsione full. - tapiceri lekure ngjy...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

18.01.2021 (09:36):Shitet volvo xc90 2.4nafte,4x4 viti 2005 ,manuale,ekonomike ne karburant e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar edhe letrat te sapo presa per1 vit makina eshte ne gjendje te mire vaj filtra ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.01.2021 (06:01):Shitet fiat bravo 1.9 naft vit prodhim fundi 2008 cambio manuale me vetem 200000 km e veta orgjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur cdo sherbim i kryer vaj filtra motorri goma te reja 100% m...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

18.01.2021 (05:59):Shitet bmw 320 naft vit prodhim fundi 2009 cambio automatico sensor parkimi para mbrapa me 169000 km e veta origjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur me sherbimet qe te gjitha te bera makina ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2021 (20:43):Ford focus c max vit prodhim 2007 cambio manuale 5 marshe 1.6 naft sendilet elektrike me ngrohje sallon lekure makina shum e mbajtur nr 0688363005 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2021 (17:23):Golf 5 e vitit 2004 manuale me 6 marshe. nafte 1.9 ne gjendje shume te mire dhe me letra te bera . rreth 180.000 km cmimi 4200 euro e diskutueshme cel : 069 580 8089 ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2021 (17:18):Makine ne shitje  : mercedes benzviti 2005.kambio : automatikemotorri : 320 me letra te paguara per nje vitklm : 223.000 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2021 (16:47):Shitet ford c max titanium viti fund 2007 motor 1.6 tdci shum ekonomik ci/t kuqe makina ka 2 vite qe ka ardhur nga italia makina eshte ne super gjendje disponon kondicioner me klima sensor pa...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2021 (16:40):📣 shitet bmw 730 diezel m paket.✅me dogane te paguar,importuar nga gjermania.- viti : 2011-dhenbsp; kilometrazhi: 176.636- origjinale ,me te drejte kontrolli(full)👉dhenbsp;karakteristikat :kam...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

16.01.2021 (08:57):2 celesa origjinal dhe mbyllje me pult. makina ka kondicjon, abs, air bag, sensor shiu, drita auto, komanda ne timon, pasqyra elektrike ,pilot automatik , disqe alumini 16. sedilet mbrapa me palosje ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

15.01.2021 (07:48):Shitet audi a3 sportback motor 2.0 tdi. full option; navigatore satellitare, dvd, kamera parkimi bluetooth, klima, 2celsa , disqe 17 goma te reja etj. ne gjendje shum te mire me dogane te paguar cmi...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

15.01.2021 (02:36):Shitet fiat bravo 1.9 naft vit prodhim fundi 2008 cambio manuale me vetem 200000 km e veta orgjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur cdo sherbim i kryer vaj filtra motorri goma te reja 100% m...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

15.01.2021 (02:32):Shitet bmw 320 naft vit prodhim fundi 2009 cambio automatico sensor parkimi para mbrapa me 169000 km e veta origjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur me sherbimet qe te gjitha te bera makina ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

12.01.2021 (23:02):Shitet ford-focus viti 2003 manuale, gaz-benzin, motorr 1.4 ,shume ekonomike .dokumenta te sapo paguara ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

12.01.2021 (11:25):Shitet ford fiesta, prodhim i vitit 2004, 1.4, nafte, manuale. ne gjendje te mire. ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

11.01.2021 (20:14):1.4 benzine/gas , viti 2010 .(titanium),me sensor parkimi , pasqyrat me mbyllje. mp3,bluetooth,tel,aux,usb.xhamat e zinj origjinal.te gjitha sherbimet e sapokryera.shume e paster brenda dhe jashte.imp...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

11.01.2021 (07:17):Shes golf 5 motorri 1.9 tdi kilometra.260 mije touchscreen orgjinal letra te paguara deri ne nentor 2021 goma 80% te reja makine e shpejt dhe shume ekonomike cmimi 3400 i disk ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

10.01.2021 (16:47):Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.me liber sherbimi dhe kilometra orgjinale. ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

10.01.2021 (08:49):Shite opel zafira 1.6 benzine gaz.letrat te sapo prera viti 2005 .nga 6+1 ne leje eshte kthyer 4+1.goma t reja.ne super gjendje.cmimi : 2500 euro (i diskutueshem)adresa : kombinat. ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

09.01.2021 (20:55):Shitet volvo xc90, 3.2 benzin, 4x4 automat. 2010 disqe te kromuara, goma 80%, sendilje meshine 7-vendshe. baxha xhami fener me lupa (xenon) fener mjegulle timon druri me komanda navigator xhama...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

07.01.2021 (23:19):Shitet e-class ngjyre gri evo 280; viti i prodhimit 2008; karburanti nafte; gjendje shume e mire motorike, kambio automatike; kondicioner funksional, airbag, pasqyrat me mbyllje; timon me ngritje - ul...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

05.01.2021 (12:44):Golf 4, 230000 km origjinale, ne gjendje perfekte motorrike, mekanike. ideale per imjant gazi. ...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas