opel zafira 2004

8,699 Euro img
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

28.02.2021 (12:52):Shitet benz c300 4matic 2010 amg line automat(usa). sapo ardhur me dogane. makina disponon:☑️abs☑️esp☑️sedilje me memorie/ngrohje☑️baxha xhami☑️psqyra elektrike☑️komanda ne ti...Lexoni detajet..

7,000 Euro img
Benzin Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.02.2021 (16:13):  mercedes-benz c class📂viti i prodhimi 2007-2008.📂kambio automatike.📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj.📂makina eshte blere ne gjermani,st...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

04.03.2021 (10:56):...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

03.03.2021 (17:49):💥5800€🇮🇹golf 6 1.6 tdi nafte manuale viti 2010 150mij km ardhur nga italia me dogane dhe letra deri ne tetor 2021.makina eshte ne gjendje shume te mire .disponon kondicioner klima ,xhama e...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

02.03.2021 (17:21):Opel corsa 1.3 cdti nafte me kambio manuale. makine shume mire dhe shume ekonomik km origjinale 198.000, mekanika e kontrolluar dhe verifikuar. makinë e importuar nga italia, dogana te paguar dhe ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

02.03.2021 (17:18):Toyota avensis fundi i viti 2005, motor 2.0 nafte (d-4d) me kambio manuale. makine me cilesi te shkelqyer, shumë e gjerë, komode dhe bukur te ngasesh. motori toyota shumë i besueshëm dhe eko...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

28.02.2021 (12:52):Shitet benz c300 4matic 2010 amg line automat(usa). sapo ardhur me dogane. makina disponon:☑️abs☑️esp☑️sedilje me memorie/ngrohje☑️baxha xhami☑️psqyra elektrike☑️komanda ne ti...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

28.02.2021 (09:27):2.5 nafte, automatike, sensor parkimi para dhe mbrapa, timon druri, drita bi-xenon, kompjuter bordi, ngjyre metalike, radio cd, klima tronik 2 zona. makina eshte ne gjendje shume te mire, e perdorur n...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

27.02.2021 (20:13):Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe motorrike. jane bere te gjitha sherbimet. e gatshme per cdo lloj prove, dokumentat deri ne korrik . cmimi 2800 ero i diskutueshem ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

27.02.2021 (12:56):...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

25.02.2021 (20:55):Shitet smart 2001 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

25.02.2021 (20:49):Furgon me dopio gome. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.02.2021 (19:00):✅ shitet benz c-class 200 cdi ✅ motorr 2.0 naftë ✅ kambio manuale ✅ avantgarde, sensor parkimi mbrapa, drita xenon, letrat deri ne qershor 2021 ✅ viti dhjetor 2008 ✅ 240'000 km ✅ ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

25.02.2021 (09:52):Shes benz kompressor te vitit 2003. eshte e pajisur me impiant gazi. letrat i ka te sapopaguara. gjendja mekanike dhe xhenerike eshte perfekte. makina eshte shume e paster dhe nuk ka nevoje per ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.02.2021 (09:52): shes volvo v50 sport edition ne gjendje perfekte. makina eshte e vitit 2009, panoramike dhe teper luksoze. motorri eshte 2000 nafte. cmimi i diskutueshem. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

25.02.2021 (02:14):Shitet fiat bravo 1.9 naft vit prodhim fundi 2008 cambio manuale me 200000 km e veta orgjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur cdo sherbim i kryer vaj filtra motorri goma te reja 100% . ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2021 (14:23):Ford s max 6+1, viti 2006, motor 2000 nafte , sensor para sensor mbrapa, xhama te errta, perde te cilat futen brenda ne dere. kamera parkimi ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2021 (17:33):Makine është ne gjendje shumë të mirë me pak gervishtje nga jashtë. kambio manual motorri 1.80 naftê cmimi 3.650 euro i diskëtushëm cel:0682611188 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2021 (12:07):Ford fiesta viti 2007 motorr 1.4 nafte km 22000 (origjinale te kontrrollohen kudo) kambio manuale bluetooth/aux /cd /usb klima/ kondicioner disqe alumiri r15 goma te reja 100% xhama elektrik ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

20.02.2021 (23:14):Mercedes-benz c200 cdi dpf automat sport edition amg felgen • 140,168 km • 03/2007 • 90 kw 122 hp • fuel type diesel/biodiesel per me shum info kontakto ne telefon ose whatsapp ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.02.2021 (00:20): shitet vw polo 1.9 tdi(di e kuqe) 1800 eur përshkrimi: motorri 1.9 tdi(di e kuqe) kambio manuale 3 dyer 2 xhamat para elektrik ngjyre e zeze 4 goma te reja pilot automatik pasqyra elektri...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

19.02.2021 (16:22):Kambio: dsg automat fuqia motorike: 2,0 full option buetooth/aux/cd/radio xhama elektrik sensor parkimi kamera parkimi ngrohje/ftohje xhama te zinje sallon lekure start stop stop and go ma...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.02.2021 (16:13):  mercedes-benz c class📂viti i prodhimi 2007-2008.📂kambio automatike.📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj.📂makina eshte blere ne gjermani,st...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

18.02.2021 (18:53):Shes nissan micra 1.2 benzin, viti 2006.makina eshte ne gjendje te shkelqyer, si nga ana estetike,xhenerike dhe motorrike.kamio manuale.e sapo kontrolluar dhe ne kompjuter cdo gje perfekt. makina ka ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

18.02.2021 (17:21):Shitet golf 6. ne super gjendje gjenerike dhe mekanike. i ardhur nga gjermania ne fund te dhjetorit 2020. i pajisur me navigator, klima bi-zona, xhama dhe pasqyra elektrike, disqe alumini, goma te r...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

18.02.2021 (10:48):❌okazion 3800€❌ ✅ford focus ✅2009 ✅2.0 benzine/gaz ✅ manuale ✅190000km origjinale ✅radio/cd/mp3/aux ✅dogan te paguar ✅gjendje 10/10 ✅pilot automatik ✅kompjuter bord...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

18.02.2021 (09:59):Shitet 🚗mercedes-benz b 200 cdi🚗 🔶1992 cc nafte 🔶 seria sport edition 🔶viti 12/2009 🔶190mij km (te certifikuara) 🔶kambio automatike 🔶 cd player - radio fm/am - mini navi...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas