340x230    340x230

🏡 ml 320 benzin gaz

🕵 Online 26 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

3,800 Euro - Tirane - Audi A6

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

29.11.2022 (13:23):Shitet audi a6 2.7 nafte te gjitha shërbimet e bera ne kohe viti 2006 cmimi 3800 pak i diskutueshem...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

29.11.2022 (13:06):Mercedes benz e320 cdi 4matic(look e320 4matic)viti 2005359.000 km origjinale me liber sherbimikambio automat c/s  sensor parkimi mbrapa. sensor shiu. drita kseno/bixeno. sendilje elektrike. pilot au...Lexoni detajet..

Mitsubishi | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2022 (23:32):Shitet makine mitsubishi outlander full extra. viti i prodhimit 2009. motorri 2.2 nafte/diesel. makina disponon : sendilje meshini me ngrohje , ka 7 vende, ka dvd player , sistem alarmi te dyfishe ...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

28.11.2022 (16:15):📌bmw x5 📌3.0 nafte 📌automat 📌kilometra 290000 origiinale 📌pa takse luksi 📌sensor parkimi 📌fener me larje 📌komanda ne timon 📌sendilie me memorie 📌sendilje me ngro...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

28.11.2022 (15:29):Mercedes benz modeli e 220 cdi 2.2 diesel euro 4 kambio automatike pilot automatik sedilje me ngrohje 4 sete gimash , goma 4 stinet+ goma vere te gjitha me disqet e veta. abs, esp, srs,sensor mj...Lexoni detajet..

4,000 Euro - Vlore - Okazion

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

27.11.2022 (13:51):Shitet: mercedes benz w211 motorri:270 cdi lenda djegËse:naft kamio:automatike makines sapo jan prer letrat per 1 vit makina disponon keto opsione: serdile me ngrohje sensor shiu sensor d...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.11.2022 (16:14):Volkswagen polo 2007 motorri : 1.4 bifuel karburanti : benzine / gaz kilometra : 19400 km kambio : manuale targa : shqipetare disqe alumini goma te reja sedilje lekure klima cmimi : 450...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

26.11.2022 (11:06):Golf 5, 2007, sport mode, me dy dyer. motor 2.0. me xhama elektrik dhe te gjitha sherbimet e bera. letrat per 2 vjet. cmim i diskutueshem! per me shume informacione kontaktoni ne numrin +355698803996....Lexoni detajet..

Nissan | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2022 (12:56):Shitet nissan qashqai motori(cc):1.5l tipi karburantit nafte viti prodhimit 2008 transmisioni manual 190,000 km ngjyra e jashtme gri e erret ngjyra e brendshme e zeze gjendja mororike dhe xhenerike sh...Lexoni detajet..

Seat | Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

24.11.2022 (13:54):Shitet sear cordoba 1.4 benzinë-gaz. kamio manuale, vit prodhimi 2003. siguracion dhe kolaudim deri tetorit 2023. shërbime të kryera, vaji, filtra në tetor 2022. Çmimi 1800€ i diskutueshëm. ...Lexoni detajet..

JCB | Kambio: Manual

Tjeter Karburanti
2008 Viti
2 Kilometra

23.11.2022 (14:59):Pershkrimi -- jumbo -imo adr lag olegger intermodale targa -- air363 384417 km siguracion 05.01.2023 kollaudim 30.12.2022 taksa 29.12.2022 ...Lexoni detajet..

15,000 Euro - Durres - Shitet Iveco

Iveco | Kambio: Steptronic-Tiptronic

Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilometra

23.11.2022 (14:04):Pershkrimi -- iveco magirus/60 ralla variabile as440s45t/fp lt targa -- ab601ex 710227 km kambio semi-automatik pa kollaudim pa siguracion pa taksa ...Lexoni detajet..

Peugeot | Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

23.11.2022 (12:00):Shitet peugeot 207 motori(cc):1.4l tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2009 transmisioni manual 187,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme e zeze gjendja mororike dhe xhenerike shume t...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

19.11.2022 (10:36):Shitet mercedez benz c200automat ne gjendje te shjelqyer.sensor parkimi para mrapa.sedilje me ngrohje.sedilje me memorje.etj. ...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

19.11.2022 (08:39):Karburanti: diezel ngjyra.....: gri metalizato kamjo......: automatik ftohja......: klima shes toyota auris 1.4 nafte e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje perfekte me: k...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

18.11.2022 (15:56):Mercedes-benz c-class-250 -amg packet motorri 250 benzin v6 -4matic viti prodhimit 2011 behet 100% me gaz 208000km origjinale kamio automat 7g tiptronic(e,s) i vecant ne llojin e vet dokument...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Steptronic-Tiptronic

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

18.11.2022 (10:50):Toyota yaris 1.4 nafte d-4d super gjendje automatike sapo ardhur nga zvicra ne super gjendje.makina ka 229000km origjinale eshte me te gjitha sherbimet e bera.me dokumenta te sapopaguara per 1 vit c...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

16.11.2022 (09:59):Shitet audi a6 2.4 benzine i vitit 2006 me kamjo automatike me 8 marsha ne super gjendje.makina eshte e sapo ardhur nga zvicra me te gjitha sherbimet e bera.ka 245000km origjinale me liber sherbimesh....Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2022 (14:51):Bmw 330i manuale me 6 marsha pa taks luksi me motorr 2996cc me dogane te paguar ardhur nga zvicra ne super gjendje.makina eshte me liber sherbimesh,eshte motorr i thjeshte me 258 hp i cili konvertohet...Lexoni detajet..

3,588 Euro - Tirane - Smart

Smart | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

15.11.2022 (14:43):Shitet smarti viti 2010 panoramik 1000cc benzine shume ekonomik automatic + komanda f1 ne timon panoramik opsion qe nuk iken mbrapa ne malore 92.000 km origjinale makina esht ne gjendje shum...Lexoni detajet..

Mitsubishi | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

13.11.2022 (21:31):Viti i prodhimit 2009, ne gjendje shume te mire ...Lexoni detajet..

Mitsubishi | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
1990 Viti
10,000 Kilometra

13.11.2022 (15:05):Traktor mitsubish -vitprodhimi: 1990 -60 kuaj fuqi -me zinxhir -me thik -me kove -me plug cmimi: 6000euro (i diskutueshem) kontakt: +355695665617...Lexoni detajet..

3,200 Euro - Tirane - Opel Signum

Opel | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

13.11.2022 (11:47):Opel signum viti 2007 , nafte 1.9 , 257000 klm, 2 zona clima, navigator, sallon lekure , automat 6 marshe, isofix, 4 goma dimri,gomat aktuale 60% shitet per arsye emigrimi ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

12.11.2022 (13:36):...Lexoni detajet..

Iveco | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

12.11.2022 (09:07):Iveco daily 3.0 hpi/ motor 3000 cc 180 kf faqe 6 - kuti ingranazhi mekanik step, euro-4, modeli 2006. 28 ndenjëse - 20 ulur + 8 në këmbë, sallon perfekt, karrige, mbathje, ajrim, sobë webasto, ç...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim