Volkswagen Sharan Minivan (Automatik) Tirane

Makina ne shitje 24/09/2022 00:45 Post ID: 83590
Pagesa 3,200 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2004
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Theodhori Bej, Tirana, Albania - Harta
Lexime 43
File list: 1.png, 3.png, 7.png, 10.png,

Volkswagen Sharan Minivan
- Cmimi 3200 Euro (I diskutueshëm)
- 6+1 Marsha
- VITI: 2000-2004 (2004 LOOKS)
- Mjeti posedon xhama të zinj fabrike (4 Xhamat e mbrapmë)
- Karburanti 1.9 Nafte TDI (ekonomike)
- Sistem Alarmi ( Sigurie )
- Transmetuesi automatik
- Gomat 90% te reja ( Gome rezerve )
- Dokumentat të gjitha të bëra deri në fund të vitit 2022
- Kondicioneri i mbushur, sendilje me ngrohje.
- Kapaciteti 5+1 vende
- DISQE ALUMINI, GOMË REZERVË
- Bateri e re, e sapo vendosur
- TË GJITHA sherbimet motorrike dhe gjenerike te sapo bera.
- 279321 km origjinale
- E gatshme për çdo lloj prove
- Tapiceria e sapo bere
- Xhami i përparmë ka një krisje te lehtë
- Pilot Automatik

Shenim: Makina është përdorur vetem nga 2 persona.
Makina tani është në përdorim familjarë.
Shitet 3200 euro (I diskutueshëm) ose ndërrohet me makinë që ka vlerë më të madhe.