Cars for sale in Lushnje, Man, 2005 Diesel,Kambio Manual Payment 8,000 Euro. Lushnje

Cars for sale 25/09/2022 12:47 Post ID: 83433


Payment

8,000 Euro

Brand Van Man, Year 2005 , Fuel diesel
Transmission Manual
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Lushnje - Divjake
Address Rruga e Cerm Sektorit, Terbuf, Albania - Maps
Reads 866

Shitet per arsye mosperdorimi, man temsa 2005 , me kondicjoner , jastek ajri para mbrapa, me ritardjer, bagazhe nga te dyja anet dhe shum te bollshem


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje cars for sale man cars for sale toyota cars for sale mazda cx 3 cars for sale toyota hilux cars for sale toyota hybrid cars for sale toyota corolla cars for sale toyota highlander automatic cars for sale mini cars for sale mazda 2 cars for sale toyota corolla used cars for sale mazda mx5 cars for sale cars for sale audi cars for sale rover range rover sport 27 cars for sale smart cars for sale mazda miata lancia rally cars for sale cars for sale toyota near me cars for sale iveco cars for sale volvo cars for sale jcb cars for sale jeep cars for sale isuzu cars for sale land rover used cars for sale mazda cx 3 car for sale mini cooper cars for sale mazda 3 cars for sale mini cheap cars for sale nissan cars for sale porsche cars for sale renault cars for sale skoda cars for sale opel cars for sale seat cars for sale mini cars for sale mercedes benz cars for sale lancia lancia cars for sale near me cars for sale mitsubishi cars for sale tjeter cars for sale jaguar cars for sale mazda cars for sale volkswagen used cars for sale minivan cars for sale toyota camry