Mercedez-Benz A Class 180Diesel Automat Tirane

Makina ne shitje 24/09/2022 00:46 Post ID: 83295


Pagesa 3,699 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2006
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 161

Shitet Mercedez Benz A Class 180 Nafte
Makina esht ne gjendje te perkryer , shum e paster nga ana vizuale si brenda ashtu dhe jasht.
Xhama te zi origjinal.
Te gjitha sherbimet e kryera, goma te reja 90% .
Pasqyra me palosje
makina nuk ka nevoj per sherbimin me te vogel , eshte direkt per perdorim. mund te kontrrollohet tek servisi juaj i besuar. Makina eshte ne super gjendje nga cdo gje .