Shes Volkswagen Touareg me Dogane Tirane

Makina ne shitje 18/09/2022 21:22 Post ID: 82912


Pagesa 5,800 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2005
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga 21, Tirana, Albania - Harta
Lexime 211

Okazion!!! Shes ose Nderroj Volkswagen Touareg te Vitit 2005 me Dogane te Paguar, me Cambio Automatike dhe 227000km ,2.5 nafte! Cmimi eshte 5800 euro i Diskutueshem!
Per informacione te metejshme na kontaktoni tek numri !
Faleminderit!!!