Cars for sale in Vlora, Mercedes-Benz, 2007 Diesel,Kambio Automatik Payment 7,300 Dollar. Vlora

Cars for sale 16/09/2022 15:40 Post ID: 82707


Payment

7,300 Dollar

Brand Car-vehicles Mercedes-Benz, Year 2007 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 250,000 Km
City - Zone Vlora - Qender
Address Vlore - Ish Dyqanet e Reja - Maps
Reads 308

2007 Mercedes-Benz E-Class E280 CDI Avantgarde
Ne gjendje te mire - lekure - goma te reja - 249,000km - dhe me te gjitha sherbimet e kryera. Kolaudimi per 2 vjet. Cmimi 7,300 US Dollar.
Adresa - Vlore - Ish Dyqanet e Reja
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje cars for sale volkswagen cars for sale land rover cars for sale toyota cars for sale toyota near me cars for sale iveco cars for sale audi cars for sale mazda cx 3 cars for sale toyota hilux cars for sale toyota hybrid cars for sale toyota corolla cars for sale toyota highlander cars for sale toyota corolla used cars for sale cars for sale smart range rover sport 27 cars for sale mazda miata lancia rally cars for sale cars for sale isuzu cars for sale man cars for sale lancia cars for sale mazda mx5 cars for sale mazda 2 automatic cars for sale mini cars for sale mazda 3 used cars for sale mazda cx 3 car for sale mini cooper cars for sale nissan cars for sale skoda cars for sale opel cars for sale jcb cars for sale mitsubishi cars for sale tjeter cars for sale mini cars for sale volvo cars for sale porsche cars for sale seat cars for sale jaguar cars for sale mercedes benz cars for sale mazda cars for sale jeep cars for sale renault cars for sale toyota camry