Shitet makine Ford Focus (nafte 1.6) Lushnje

Makina ne shitje 17/09/2022 14:27 Post ID: 82558


Pagesa 3,200 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2006
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Lushnje - Zone Periferike
Adresa Lushnje, Albania - Harta
Lexime 201

Viti 2006
⛽️Motorri 1.6 Nafte
⚙️Kambio Manuale
🛣Km 248.000 Origjinale te vetat
💿 Audio Cd/bluetooth/Mp3
♻️Me kondicjoner
📝Te gjitha sherbimet te sapo bera rrip faze,vaj filtra,ferrota etj.Makina eshte mbajtur per merak dhe shum e paster
📍Lushnje
📞
💰Cmimi 3200€ (I dsikutushem)