Okazion Shkoder

Makina ne shitje 12/09/2022 15:24 Post ID: 81963


Pagesa 7,000 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2010
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Eqerem cabeij shkoder - Harta
Lexime 123

Okazion Audi A4 viti fundi 2010 motorr 2.0 nafte manual (6 marsha) 4×4
Makina disponon komanda ne timon. Sensor shiu , sensor dritash , radio/cd player sistem muzike bose,
Limitator shpejtesie ne timon. Sensor eco system ABS , ESP, KLIMA , BLUETOOTH,
Mbyllje qendrore , pasqyra elektrike + me palosje
(mbyllen kur mbyllet makina) , xham panoramik , perde origjinale , pilot automatik etj...
Makina eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet motorrike , gjenerike dhe vizuale...
Te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoje per asgje.
Cmimi i diskutushem