Cars for sale in Shkoder, Audi, 2010 Diesel,Kambio Manual Payment 7,000 Euro. Shkoder

Cars for sale 12/09/2022 15:24 Post ID: 81963


Payment

7,000 Euro

Brand Car-vehicles Audi, Year 2010 , Fuel diesel
Transmission Manual
Kilometers 110,000 Km
City - Zone Shkoder - Qender
Address Eqerem cabeij shkoder - Maps
Reads 308

Okazion Audi A4 viti fundi 2010 motorr 2.0 nafte manual (6 marsha) 4×4
Makina disponon komanda ne timon. Sensor shiu , sensor dritash , radio/cd player sistem muzike bose,
Limitator shpejtesie ne timon. Sensor eco system ABS , ESP, KLIMA , BLUETOOTH,
Mbyllje qendrore , pasqyra elektrike + me palosje
(mbyllen kur mbyllet makina) , xham panoramik , perde origjinale , pilot automatik etj...
Makina eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet motorrike , gjenerike dhe vizuale...
Te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoje per asgje.
Cmimi i diskutushem