Golf 6 2010 shum i paster Tirane

Makina ne shitje 11/09/2022 17:14 Post ID: 81841


Pagesa 6,200 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2010
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Millosh Shutku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 157

Shitet golf 6 1.6 2010
Kamjo manual
Me targa shqiptare dhe letrat te gjitha per 1 vit
Makina esht e sapo ardhur nga italia ka te gjitha sherbimet e kryera mund ta kontrolloni ku te doni