Opel Astra 2011 2.0 naft Tirane

Makina ne shitje 11/09/2022 17:02 Post ID: 81840


Pagesa 6,000 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2011
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Millosh Shutku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 90

Opel Astra 2011
Motorr 2.0 nafte
Kamjo manuale me kit freksioni plus volant te ri ne dyqan
Sendilje me ngrohje
Sensor origjinal para mbrapa
Sensor shiu
Cruise control
Pasqyr antiverbuse dhe palosje
Navigator origjinat aux bluetoth usb dvd
Fener inteligjent bi xenon simbas rruges
Amoritizator me buton SPORT DHE TOUR
Vet frenim ne momentin e nisjes nga vendi
Klima bizonale
Frena dore elekrike me buton
Ambient light origjinale etjj
Makina esht ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per asgje mund ta kontrrolloni ncdo servis cmimi i diskutushem