Shes Ford Focus 2.0 Benzine GAS 2800 Euro i diskutueshem Tirane

Makina ne shitje 09/09/2022 17:23 Post ID: 81663


Pagesa 2,800 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 2007
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 232

SHITET Ford Focus 2.0 Benzine Gas te shenuar ne leje qarkullimi. Makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera. Ajer i kondicionuar Klima ne gjendje perfekte. Tek dere dhe me 4 sensore parkimi nga vete fabrika. Makina eshte shume ekonomike pasi eshte me impanjt gazi te vene vitet e fundit ne gjendje shume te mire. Komfort per rruge te gjata dhe brenda qytetit. Letrat jane deri ne Janar 2023 dhe Kolaudim 2 vjecar. E gatshme per cdo kontroll.

2800 Euro i diskutueshem