Golf 5+ 1.9 Nafte Mundesi ndrimi Tirane

Makina ne shitje 09/09/2022 11:53 Post ID: 81580


Pagesa 3,600 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa Autostrada DR-TR km 13, - Harta
Lexime 256

Shitet Volkswagen Golf + Motori(CC):1.9L Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2005 Transmisioni Manuale 197,000 km Ngjyra e Jashtme Gri Ngjyra e Brendshme e Zeze Gjendja Mororike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Te Paguar Vendodhja: Autostrada DR-TR km 13,