OKAZION !! SHITET Opel Meriva (Per arsye mosperdorimi) Tirana

Makina ne shitje 05/04/2021 10:50 Post ID: 30329


Pagesa 2,200 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 158

OKAZION !! SHITET Opel Meriva (Per arsye mosperdorimi)

✅ Viti i Prodhimit : 2005
✅ Lenda djegese : Nafte (Diesel)
✅ Transmetuesi (Kambio) : Manuale
✅ Kilometra: 245000 (origjinale)
✅ Ngjyra : Gri

▶ Automjeti eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Te gjitha sherbimet e kryera.

💸 Cmimi 2200 €

📳 Kontakt :

Anetari ID: 1994

photo

Njoftimi ID: 30329