Shitet ose nderrohet A- clas 1,6 nafte vit 2008 Tirana

Makina ne shitje 30/03/2021 21:43 Post ID: 29946


Pagesa 3,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2008
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirana - Laprake
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 105

Makina eshte me dokumentacion te rregullt dhe ne gjndje shum te mire motorike, Goma dhe amortizator te rinj, mund te nderrohet me makine qe kushton deri ne 5000 euro, makina eshte me kambio automatike


Anetari ID: 3175

photo

Njoftimi ID: 29946