🔥OKAZION🔥 BENZ C220 CDI AVANTGART KAMBIO AUTOMAT. FULL OPTION Tirana

Makina ne shitje 06/04/2021 16:26 Post ID: 29777


Pagesa 7,300 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2009
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Peti, Albania - Harta
Lexime 174

🔥OKAZION🔥
BENZ C220 CDI AVANTGART
KAMBIO AUTOMAT.
FULL OPTION; NAVIGATORE, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, SEDILE LEKURE +COP, DISQE 17 ALUMINI, SENSOR SHIU DHE DRITASH, 2 CELSA
ME DOGAN TE PAGUAR
KM 220000 ORIGJINALE
VAJ FILTRA TE NDERRUAR
NE GJENDJE SHUM TE MIRE
CMIMI 7300 EURO
CEL

Anetari ID: 5732

photo

Njoftimi ID: 29777