Shitet Mercedes benz Avangard Tirana

Makina ne shitje 05/04/2021 20:56 Post ID: 29767


Pagesa 11,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2011
Kilometra 90,000
Qyteti - Zona Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 155

Shitet Mercedes benz Avangard.

E klas 220 diezel,i sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭 Me dogan te paguar. E Vitit 2011. 

2 çelsa,sensor parkimi,Tapiceri lekure,sedilje me memorje dhe ngrohje. Navi me DVD+ karikator me 6 CD. Fener inteligjent Light etj. (Cmimi 11000€)

Nr
Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 29767