Opel Corsa 1.3 shume ekonomik Durres

Makina ne shitje 03/04/2021 19:26 Post ID: 27728


Pagesa 3,200 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2007
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Vollga - Harta
Lexime 430

Opel Corsa 1.3 CDTI nafte me kambio manuale.
Makine shume mire dhe shume ekonomik
KM origjinale 198.000, mekanika e kontrolluar dhe verifikuar.
Makinë e importuar nga Italia, dogana te paguar dhe dokumente gati per targa.

- Dritaret elekktrike
- Pasqyra elektrike
- Klima
- Airbags
- ABS + ESP
- Dritat e mjegulles
- Broshura origjinale Opel

Cmimi 3.200€ i diskutueshem

Dërgoni një mesazh tani për më shumë informacion

Njoftimi ID: 27728