Golf 5 me 6 marshe manuale Tirana

Makina ne shitje 17/01/2021 17:23 Post ID: 24791


Pagesa 4,200 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2004
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 236

Golf 5 e vitit 2004 manuale me 6 marshe. Nafte 1.9

Ne gjendje shume te mire dhe me letra te bera . Rreth 180.000 km

Cmimi 4200 euro e diskutueshme

Cel : 069 580 8089

Anetari ID: 6846

photo

Njoftimi ID: 24791