Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Elegance, Automatic, viti 2004 Fier

Makina ne shitje 16/01/2021 08:57 Post ID: 24606

4,500 Euro

  • Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Elegance, Automatic, viti 2004
  • Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Elegance, Automatic, viti 2004
  • Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Elegance, Automatic, viti 2004
  • Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Elegance, Automatic, viti 2004


Pagesa 4,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2004
Kilometra 300,000
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa Fier, Arnavutluk - Harta
Lexime 161

2 celesa origjinal dhe mbyllje me pult.
Makina ka kondicjon, ABS, Air Bag, Sensor Shiu, Drita Auto, komanda ne timon, pasqyra elektrike ,pilot automatik , disqe alumini 16. sedilet mbrapa me palosje .tapiceri shume e paster. Sendiljet e para me ngrohje.

Makina eshte ne gjendje shume te mir motorrike xhenerike dhe estetike .e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime. Cdo sherbim i ber ne kohe. Motorr eshte ne gjendje super. Mund ta kontrolloni ku te doni. Vetem telefonata serioze
Gati per cdo lloj prove me mekanik.

Anetari ID: 6772

photo

Njoftimi ID: 24606