Volvo xc90, 2010, 3.2 benzine, automat, 4x4 Tirana

Makina ne shitje 09/01/2021 20:55 Post ID: 24397


Pagesa 8,200 Euro
Marka | Karburanti Volvo
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 156

Shitet Volvo xc90, 3.2 benzin, 4x4 automat. 2010
Disqe te kromuara, goma 80%, sendilje meshine 7-vendshe.
Baxha xhami
Fener me lupa (xenon)
Fener mjegulle
Timon druri me komanda
Navigator
Xhama elektrik
Pasqyra elektrike (blis)
Sendilje elektrike me memorie
Dopio kondicioner
Abs
Kontroll diferenciali
Pilot automatik
Sensore parkimi (te pasem)
2 celesa origjinal
Me dogane te paguar dhe liber sherbimesh te volvo qe nga viti prodhimit. Nuk nderrohet me mjet tjeter.

Anetari ID: 6647

photo

Njoftimi ID: 24397