Ford Fokus 1.6 nafte Tirana

Makina ne shitje 10/01/2021 16:47 Post ID: 24396

3,000 Euro

  • Ford Fokus 1.6 nafte
  • Ford Fokus 1.6 nafte
  • Ford Fokus 1.6 nafte
  • Ford Fokus 1.6 nafte


Pagesa 3,000 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirane, Shqiperia - Harta
Lexime 193

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.Me liber sherbimi dhe kilometra orgjinale.

Anetari ID: 6649

photo

Njoftimi ID: 24396