Shes Golf 5 Tirana

Makina ne shitje 11/01/2021 07:17 Post ID: 24213

3,400 Euro

  • Shes Golf 5
  • Shes Golf 5
  • Shes Golf 5
  • Shes Golf 5


Pagesa 3,400 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Yzberisht, Albania - Harta
Lexime 298

Shes Golf 5
Motorri 1.9 Tdi
Kilometra.260 mije
Touchscreen orgjinal
Letra te paguara deri ne nentor 2021
Goma 80% te reja
Makine e shpejt dhe shume ekonomike
Cmimi 3400 i diskAnetari ID: 6582

photo

Njoftimi ID: 24213