Shitet Ford Fiesta Tirana

Makina ne shitje 11/01/2021 20:14 Post ID: 24082

4,300 Euro

  • Shitet Ford Fiesta
  • Shitet Ford Fiesta
  • Shitet Ford Fiesta
  • Shitet Ford Fiesta


Pagesa 4,300 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Tirane, Albania - Harta
Lexime 563

1.4 benzine/gas

, viti 2010

.(Titanium),Me sensor parkimi , pasqyrat me mbyllje. Mp3,Bluetooth,Tel,Aux,USB.Xhamat e zinj origjina

l.Te gjitha sherbimet e sapokryera.

Shume e paster brenda dhe jashte

.Impjanti i montuar nga fabrika.

Gomat 90% me disqe alumini.Shume ekonomik.Me doganeAnetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24082