Shitet Volkswagen Golf 5 2.0 Tirana

Makina ne shitje 04/01/2021 20:01 Post ID: 24079

4,600 Euro

  • Shitet Volkswagen Golf 5 2.0
  • Shitet Volkswagen Golf 5 2.0
  • Shitet Volkswagen Golf 5 2.0
  • Shitet Volkswagen Golf 5 2.0


Pagesa 4,600 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2006
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 195

Volkswagen Golf 5 2.0 2006

Automat DSG FULL

Sapo Ardhur me dogan te paguar gati per targa

Kambio Automat

Me 203Mi Km origjinale.

Klima, abs,xhama dhe pasqyra elektrike, me 2 celesa me pult Xhama te zinj Ne gjendje shum te mir motorrike, xhenerike si dhe nga ana vizualeAnetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24079