SHES VOLVO V50 SPORT EDITION ! Tirana

Makina ne shitje 03/01/2021 16:45 Post ID: 24025

8,500 Euro

  • 	 SHES VOLVO V50 SPORT EDITION !
  • 	 SHES VOLVO V50 SPORT EDITION !
  • 	 SHES VOLVO V50 SPORT EDITION !
  • 	 SHES VOLVO V50 SPORT EDITION !


Pagesa 8,500 Euro
Marka | Karburanti Volvo
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2009
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 160


Shes Volvo V50 Sport Edition ne gjendje perfekte.
Makina eshte e vitit 2009, panoramike dhe teper luksoze.
Motorri eshte 2000 nafte.
Cmimi i diskutueshem.

Anetari ID: 2193

photo

Njoftimi ID: 24025