Chervolet captiva full Tirana

Makina ne shitje 02/01/2021 14:10 Post ID: 24012


Pagesa 6,700 Euro
Marka | Karburanti Chevrolet
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2008
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania - Harta
Lexime 176

Viti 2008
Motorr 2.0 nafte
Kambio automatike 4x4
6+1 vende
Xhama te zinj origjinal
Sallon lekure
Navigatore
Kompjuter Bordi
Klima
Radio Cd origjinale+usb+aux+Bluetooth + tel
Komanda ne timon
Pilot automat
Pasqyra elektrike + palosje
Sensor parkimi + Kamera mbrapa
Sendilje me ngrohje
Fener me larje
Dy celsa origjinal
4 goma rezerv te reja me disqe
Makina eshte full option
Makina eshte e sapoardhur nga italia makina eshte ne supergjendje ka cdo sherbim me fatura dhe 1 vit garanci nga koncesionari ne Itali
Letrat te paguara deri 05-12-2021
Cmim i diskutueshem

Anetari ID: 6458

photo

Njoftimi ID: 24012