Mercedes benzin Lushnje

Makina ne shitje 01/01/2021 08:48 Post ID: 23994


Pagesa 7,200 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Lushnje - Qender
Adresa 18 tetori - Harta
Lexime 373

Makina eshte ne super gjendje e sapo ardhur nga gjermania. Motorri 2496 kubik V6 i pershtatshem per impjant gazi. Kambio 7 G. Kilometrat origjinale te verifikueshme dhe me librin e sherbimeve. Makina posedon pilot automatik , sediljet me ngrohje , navigator, perde origjinale , sensor parkimi origjinal para mbrapa,ganxhe elektrike, gomat 100 % te reja.Sherbimet te bera ne gjermani te mercedezi. Çmimi diskutohet pasi te provohet makina.Vetem shitet.

Anetari ID: 6444

photo

Njoftimi ID: 23994