SHITET Volkswagen Passat Fier

Makina ne shitje 29/12/2020 09:11 Post ID: 23769

2,100 Euro

  • SHITET Volkswagen Passat
  • SHITET Volkswagen Passat
  • SHITET Volkswagen Passat
  • SHITET Volkswagen Passat


Pagesa 2,100 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2000
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Fier - Zone Periferike
Adresa Fier, Albania - Harta
Lexime 781

𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖:Volkswagen
🚗 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞: Passat
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2000
🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧:1.9 Tdi
⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: Naft
®️ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Manual
📶 𝙆𝙢: 219
📲 𝘾𝙚𝙡:
💰 𝘾𝙢𝙞𝙢𝙞:2100€
📍𝙑𝙚𝙣𝙙𝙣𝙙𝙤𝙙𝙝𝙟𝙖:Fier
🗂 𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣𝙚 𝙨𝙝𝙩𝙚𝙨𝙚👇🏼
Motorr Tdi (di e kuqe) letrat deri ne shkurt 2021. Eshte e shpejt dhe shume ekonomike, 4 goma te reja te ndruara para 5 muajsh, bateri e re e ndruar para 2 muajsh


Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 23769