MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI SPORT EDITION 2009 Berati

Makina ne shitje 28/11/2020 11:24 Post ID: 22149


Pagesa 5,590 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2009
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Berati - Qendra
Adresa Rruga Antipatrea, Berat, Albania - Harta
Lexime 184


💥5590Euro🇮🇹BENZ B-CLASS B200 Nafte Automat 12/2009 FACELIFT SPORT EDITION ,195mij km sapo ardhur me dogane te paguar si dhe letra per nje vit.Makina eshte ne gjendje perfekte. Dsponon Abs,Esp,kondicioner,komanda ne timon,drita auto,pilot automat,xhama&pasqyra elektrike,navi ,cd aux bluetooth,mbyllje qendrore,antifurt,disqe alumini 17" goma te reja 90%... etj

Anetari ID: 94

photo

Njoftimi ID: 22149