OKAZION BENZ C220 AVANTGART KAMBIO AUTOMAT Tirane

Makina ne shitje 27/11/2020 08:01 Post ID: 22059


Pagesa 7,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2009
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania - Harta
Lexime 247

SHES BENZ C220 CDI AVANTGART KAMBIO AUTOMAT.
FULL OPTION; NAVIGATORE, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, SEDILE LEKURE +COP, DISQE 17 ALUMINI, SENSOR SHIU DHE DRITASH, 2 CELSA ETJ.
ME DOGAN TE PAGUAR
NE GJENDJE SHUM TE MIRE
CMIMI 7500 EURO
CEL

Anetari ID: 5732

photo

Njoftimi ID: 22059