Shitet Makine Tirane

Makina ne shitje 28/11/2020 21:29 Post ID: 21891

1,800 Euro

  • Shitet Makine
  • Shitet Makine
  • Shitet Makine
  • Shitet Makine


Pagesa 1,800 Euro
Marka | Karburanti Peugeot
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2003
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl, Tirane, Shqiperia - Harta
Lexime 396

Shitet Peugeot 307 ,,1.9 e Nendorit 2003
Ne gjendje shume te mire pune,turbo, kondisioner xhama dhe pasqyra elekrike, teper ekonomike.
Shitet per arsye mosperdorimi,,, per kete arsye makines nuk i jane prer edhe letrat e ketij viti
Cmimi i padiskutueshem
JU LUTEM SHMANGNI TELEFONATAT ,, VETEM KOMUNIKIM NE WHATSAPP GJATE PARADITES.

Mundesi nderrimi me A Clas automat.

Cel.

Anetari ID: 5665

photo

Njoftimi ID: 21891