🏡 makina ne shitje

🕵 Online 9 lexues | ⏳ 5 njoftime ne pritje 
8,999 Euro img
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

04.05.2021 (21:37):Shitet e class 220 ne super gjendje ,full option (me te gjitha opsionet e mundshme.)viti i prodhimit 2010w212 nafte-diesel260 mije kilometra💸 cmimi 8999 euro ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

08.05.2021 (23:59):Audi a4 nafte 2.0 tdi automatik viti 2012km 225 000 origjinaleletra per 1 vitsherbime te kryeragjendja 10/10 shume e mirembajturee gatshme per cdo lloj provegoma e disqe te rejasallon lekure kamosheco...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

08.05.2021 (17:22):💥5220€🚘mercedes benz b-class, 2.0 nafte (euro4)automatike,viti 11/2009, modeli sport edition 190mij km me dogane te paguar,letra shqiptare..makina eshte ne gjendje shumë të mire , disponon a...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2019 Viti
30,000 Kilometra

08.05.2021 (16:34):2019 lexus lx 570 3-row suv for sale mileage: 35,853 transmission: automatic exterior color: gray interior color: parchment (off-white) engine: 5.7l v-8 gas drive type: 4wd body style: lx 570 3...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

08.05.2021 (14:34): shitet  mini cooper me motori 1.6 benzine- makina eshte ne gjendje perfekte-gati per tu testuar nga mekaniku juaj i besuar ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2002 Viti
70,000 Kilometra

07.05.2021 (17:50):Shitet motorr kymco , ne gjendje te perkryer teknike dhe estetike. dokumentat te sapo paguara per 1 vit . mundesi shitjeje edhe me këste. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

07.05.2021 (16:39):Shitet golf polo 1.4 nafte e 2012 model r-line me goma vere dhe dimri ne gjendje super te shkelqyer tapiceria shume e paster ska nevoj per asnje sherbim cmimi i diskutueshem ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

07.05.2021 (16:28):Toyota rav4 viti 2005, ne gjendje shume te mire me letra te bera. nafte motor 1.9 ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

07.05.2021 (11:21):Gjendja e makinës është shumë e mirë i gatshëm për çdo provë. ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

07.05.2021 (11:14):Gjendja e makinës është e shkëlqyer i gatshëm për çdo provë. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

07.05.2021 (08:02):Shitet mercedes-benz classe b 2.0 naft vit prodhim 2011 cambio automatic me 190000 km sensor parkimi para mbrapa comanda ntimon limitator shpejtesie makina ngjendje perfekt me sherbimet qe te gjitha t...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

07.05.2021 (07:58):Shitet mercedes-benz classe b 2.0 naft vit prodhim 2011 cambio automatic me 190000 km sensor parkimi para mbrapa comanda ntimon limitator shpejtesie makina ngjendje perfekt me sherbimet qe te gjitha t...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

06.05.2021 (19:10): shitet : citroen c4 viti i prodhimit : 2008 forca motorrike : 1.6 karburanti : nafte kambio : automatike Çmimi : 3200€ okazion vendodhja : tirane , ish stacioni i trenit opsionet shtese : goma mi...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

06.05.2021 (19:05):Golf 6, 2.0 benzine gti origjinale, automat dsg, viti 2012, timon sportiv, marsha timon, panoramic, baxha xhami, 145 mije km, me letra te paguara deri ne shtator 2022.#Çmimi 8000 €, i padiskutueshe...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

06.05.2021 (18:58):Shitet mercedez benz me motorr c 300 benzine 4 matic e vitit 2009.makina e sapo ardhur nga usa me dogane te paguar gati per targim.kilometer origjinale, e gatshme per targim.behet me gaz 100% duke fil...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

06.05.2021 (18:55): mercedes c class, 200 nafte, elegance, manuale.viti 04/2007.km 205.000 origjinale, me liber sherbimesh tek mercedesi.sherbimi i fundit eshte bere ne 197.500 klm.eshte shume i paster jashte, brenda, n...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

06.05.2021 (18:49):Mercedez benz ml 300 cdi sportviti: 2010karburanti: naftënuk e kap taksa e lluksit transmetuesi: automatik f1+ - në timon////amg 6.3 body kit fabrikesensor parkimidisqe r22 inc goma 80%amortizator d...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

06.05.2021 (17:30):Shitet toyota avensis 2007 me 160000 km kambio automatike sapo i eshte bere sherbim i plote dhe paguar taxat kontakt : 0682124195 ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2010 Viti
70,000 Kilometra

06.05.2021 (15:54):Automatike fund 2009 me letra deri ne prill 2022, 1,6 benzine kthehet 100% me gaz nuk ka nevoje per asnje sherbim vaj e filtra te sapo bera. sallon lekure klima sedilje me ngrohje baxha , s...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

06.05.2021 (11:36):Ford fiesta 1.4 nafte kambio manuale viti 2007 siguacioni deri ne fund te 2021 makina ka ardhur vjet nga italia, dhe ka vetem nje perdorues ne shqiperi 160.000 km cmimi i diskutueshem ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

06.05.2021 (01:09):Shitet ⤵️ ✔ marka,modeli: fiat cinquecento ✔ viti: 2012 ✔ kambjo: manual ✔ lenda djegese: benzin ✔ targa: dogan ✔ km: 133.000 ✔ ngjyra: ulliri ✔ opsionet shtese: motor 1.4 ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

05.05.2021 (22:07):Shitet c class 2.6 benzine gas me 214.000 km letrat i mbarojne ne dhjetor te 2021. impianti stag me 4 vjet garanci. 5300 euro...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

05.05.2021 (18:31):Shitet benz c300 4matic 2010 amg line automat(usa). sapo ardhur me dogane. makina disponon:☑️abs☑️esp☑️sedilje me memorie/ngrohje☑️baxha xhami☑️psqyra elektrike☑️komanda ne ti...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilometra

05.05.2021 (18:10):Okazion ⤵️ ✔ marka,modeli: bmw x5 xdrive 35d biturbo ✔ viti: 2014 ✔ kambjo: automatike ✔ lenda djegese: nafte ✔ targa: dogan ✔ km: 201.000 ✔ ngjyra: e zezé ✔ opsionet sht...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

05.05.2021 (18:08):Shitet ⤵️ ✔ marka,modeli: bmw 528i xdrive 4x4 ✔ viti: 2008 ✔ kambjo: automatike ✔ lenda djegese: benzin-gas ✔ targa: dogan ✔ km: 230.000 ✔ ngjyra: e zeze ✔ opsionet shtese:...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

05.05.2021 (18:06):Shitet ⤵️ ✔ marka,modeli: bmw x6 m 35i xdrive ✔ viti: 2008 ✔ kambjo: automat ✔ lenda djegese: benzin ✔ targa: dogan e paguar ✔ km: 196.000 ✔ ngjyra: vishnje ✔ opsionet shte...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas