makina ne shitje golf 4

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

13.08.2020 (09:27):Shitet: mercedes benz c180 benzin + gaz impianti: prins viti: 08.2008 kambio: manuale kilometra: 250 cmimi: 8200 euro i diskutueshem opsionet shtes: avangard, tapiceri gjysem lekure gjysem cop,...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

12.08.2020 (16:12):Shitet toyota auris e sapoardhur ne shqiperi me dogane te paguat. makina eshte me motorr 1.4 nafte me zinxhir shume ekonomik dhe jetgjate, kambio automatike dhe marshe ne timon, klima tronik me dy zon...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

12.08.2020 (16:07):Shitet ford fiesta prodhim i fundvitit 2008, klima manuale, komanda ne timon, motort 1.2 gaz-benzine shume ekonomik dhe i qete, pasqyra me mbyllje kur mbyllet makina, drita mjegulle, disqe alumini shu...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

10.08.2020 (22:23):Original krejtësisht orginal nuk ka dëme apo aksident km është origjinale ju mund të tregoni shërbimin e makinës suaj...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

07.08.2020 (20:22):Shitet kamion scania r420, euro 4 me dy akse, me kambio manuale. viti 2007. karroceria: 13m gjatesia , 2.20m gjeresia. me gjitha sherbimet e bera edhe cdo dokumentacion te nevojshem per transport bren...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

05.08.2020 (14:57):Viti i prodhimit: nentor 1999 kilometrazhi: 125025 km (te vetat) freksioni i kryer ne 94000 km, ndersa kiti i fazes (+pompe uji) i zevendesuar me 103,000 km (para 2.5 vjetesh) per te interesuarit...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

05.08.2020 (14:06):Okazion!!! shitet mercedez benz e270, naftë, 2003, avangard. automjetit i janë bërë shërbimet vjetore në mënyrë periodike në një prej serviseve të automjeteve të autorizuara në tiranë...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (13:44):Ford fusion 1.4 tdci •viti 2007 •motorr 1.399ccm diesel •kambio manuale •157.000km •kondicioner •cd player,aux •xhama te zi te çertifikuar •xhama elektrik •goma 80% makina...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

04.08.2020 (11:20):Ne gjendje shume te mire optike dhe mekanike, i importuar nga amerika fiat 500 abarth 1.4 turbo 220-230 ps, v.p. 2013 119,000 km te vertetueshme abarth sport look fellne 17 abarth + fellne me goma...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

02.08.2020 (13:41):Golf iv, viti 2003, letra te prera deri ne prill 2021, sedilje me ngrohje, pasqyra elektrike, goma vere dhe dimri. ne super gjendje!...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

29.07.2020 (22:00):Ne gjendje shume te mire optike dhe mekanike, i importuar nga amerika fiat 500 abarth 1.4 turbo 220-230 ps, v.p. 2013 119,000 km te vertetueshme abarth sport look fellne 17 abarth + fellne me goma...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1990 Viti
250,000 Kilometra

29.07.2020 (14:31):Kamioncine mercedez-benz...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

27.07.2020 (21:32):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

27.07.2020 (14:48):Shitet audi a6 s-line fabrike ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me targe ab... ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

27.07.2020 (14:48):Shitet audi a6 s-line fabrike ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me targe ab... ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

27.07.2020 (14:47):Shitet audi a6 s-line fabrike ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar me targe ab... ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

27.07.2020 (10:10):Shitet makina nafte 1.4 . me dokument te rregullta .....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

24.07.2020 (11:40):Shitet opel astra motori(cc):1.9l cdti tipi karburantit nafte viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 191,000 km ngjyra e jashtme e zeze ngjyra e brendshme e zeze gjendja mororike dhe xhenerike shume...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

24.07.2020 (08:05):Okazion vetem sot shes makinen mercedes benz c200 cdi e vitit dhjetor 2001. automat. makina esht ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike ashtu dhe estetike .230 mi km te vetat origjinale disqe alum...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2020 (09:54):Shitet ose nderrohet - mercedes benz - b klas - 200 cdi - diezel •km 179 000 •sport paket •model avangard - viti - 2006 •ngjyra zeze metalik ne rrezatim dielli esht me perle •kambi...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2020 (01:35):Okazion vetem sot!!!•lancia musa 05/2007 e sapo ardhur nga zvicra - 1.4 benzin•6 marshe •super ekonomike 180.000 km te vetat origjinale, mund ti kontrolloni ku te deshironi• full optional •t...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

22.07.2020 (23:12):Shitet : mercedes benz c270cdi shitet ose ndërrohet •viti i prodhimit : 2002 •forca motorrike : c270 •karburanti : naft •kambio : automat •kilometra :250,000 •Çmimi : 3700€ •v...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

22.07.2020 (14:16):Shitet makine mercedes benz cls 320,nafte,viti 2006. automatike, ne kushte shume te mira. ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.07.2020 (13:59):•shitet mercedes benz c180 kompressor benzine. •ardhur nga gjermania, facelift, fund 2004 model 2005. •përshtatet 100% per impjant gazi. •kambio automatike. •sedile me ngrohje. •rad...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.07.2020 (13:36):Okazionn toyota auris 1.4d •automat f1 te timoni, full ekstra •viti 12/2009 168 km •4 goma gati të reja mishelin •full servis •letrat e sapo bëra për një vit •motor kamio •k...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas