golfi 5

7,000 Euro img
Benzin Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.02.2021 (16:13):  mercedes-benz c class📂viti i prodhimi 2007-2008.📂kambio automatike.📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj.📂makina eshte blere ne gjermani,st...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

27.02.2021 (12:56):...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

26.02.2021 (20:30):Golf 6 viti 2010 1.6 nafte kamio manuale , klima 🥶, sensor parkimi para dhe mbrapa ,sensor shiu ,xhama elektrike, km 150 mij , pasqyra elektrike, goma disqe te reja, mp3 aux bluetooth.letra te pag...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

25.02.2021 (20:59):Shitet benz clk .motorr 3.2 ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

25.02.2021 (20:55):Shitet smart 2001 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

25.02.2021 (20:49):Furgon me dopio gome. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.02.2021 (19:00):✅ shitet benz c-class 200 cdi ✅ motorr 2.0 naftë ✅ kambio manuale ✅ avantgarde, sensor parkimi mbrapa, drita xenon, letrat deri ne qershor 2021 ✅ viti dhjetor 2008 ✅ 240'000 km ✅ ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

25.02.2021 (09:52):Shes benz kompressor te vitit 2003. eshte e pajisur me impiant gazi. letrat i ka te sapopaguara. gjendja mekanike dhe xhenerike eshte perfekte. makina eshte shume e paster dhe nuk ka nevoje per ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.02.2021 (09:52): shes volvo v50 sport edition ne gjendje perfekte. makina eshte e vitit 2009, panoramike dhe teper luksoze. motorri eshte 2000 nafte. cmimi i diskutueshem. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

25.02.2021 (02:14):Shitet fiat bravo 1.9 naft vit prodhim fundi 2008 cambio manuale me 200000 km e veta orgjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur cdo sherbim i kryer vaj filtra motorri goma te reja 100% . ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2021 (14:23):Ford s max 6+1, viti 2006, motor 2000 nafte , sensor para sensor mbrapa, xhama te errta, perde te cilat futen brenda ne dere. kamera parkimi ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2021 (17:33):Makine është ne gjendje shumë të mirë me pak gervishtje nga jashtë. kambio manual motorri 1.80 naftê cmimi 3.699 euro i diskëtushëm cel:0682611188 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2021 (12:07):Ford fiesta viti 2007 motorr 1.4 nafte km 22000 (origjinale te kontrrollohen kudo) kambio manuale bluetooth/aux /cd /usb klima/ kondicioner disqe alumiri r15 goma te reja 100% xhama elektrik ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

20.02.2021 (23:14):Mercedes-benz c200 cdi dpf automat sport edition amg felgen • 140,168 km • 03/2007 • 90 kw 122 hp • fuel type diesel/biodiesel per me shum info kontakto ne telefon ose whatsapp ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.02.2021 (00:20): shitet vw polo 1.9 tdi(di e kuqe) 1800 eur përshkrimi: motorri 1.9 tdi(di e kuqe) kambio manuale 3 dyer 2 xhamat para elektrik ngjyre e zeze 4 goma te reja pilot automatik pasqyra elektri...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

19.02.2021 (16:22):Kambio: dsg automat fuqia motorike: 2,0 full option buetooth/aux/cd/radio xhama elektrik sensor parkimi kamera parkimi ngrohje/ftohje xhama te zinje sallon lekure start stop stop and go ma...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.02.2021 (16:13):  mercedes-benz c class📂viti i prodhimi 2007-2008.📂kambio automatike.📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj.📂makina eshte blere ne gjermani,st...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

18.02.2021 (18:53):Shes nissan micra 1.2 benzin, viti 2006.makina eshte ne gjendje te shkelqyer, si nga ana estetike,xhenerike dhe motorrike.kamio manuale.e sapo kontrolluar dhe ne kompjuter cdo gje perfekt. makina ka ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

18.02.2021 (17:21):Shitet golf 6. ne super gjendje gjenerike dhe mekanike. i ardhur nga gjermania ne fund te dhjetorit 2020. i pajisur me navigator, klima bi-zona, xhama dhe pasqyra elektrike, disqe alumini, goma te r...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

18.02.2021 (10:48):❌okazion 3800€❌ ✅ford focus ✅2009 ✅2.0 benzine/gaz ✅ manuale ✅190000km origjinale ✅radio/cd/mp3/aux ✅dogan te paguar ✅gjendje 10/10 ✅pilot automatik ✅kompjuter bord...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

18.02.2021 (09:59):Shitet 🚗mercedes-benz b 200 cdi🚗 🔶1992 cc nafte 🔶 seria sport edition 🔶viti 12/2009 🔶190mij km (te certifikuara) 🔶kambio automatike 🔶 cd player - radio fm/am - mini navi...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

18.02.2021 (09:49):Polo manual 1.6 benzine/gaz bifuel fabrike viti 2011 i sapoardhur me dogan te paguar 💥5500 euro ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

18.02.2021 (04:37):Shitet bmw 320 naft vit prodhim fundi 2009 cambio automatico sensor parkimi para mbrapa me 173000 km e veta origjinale makina ngjendje perfekte shum e mbajtur me sherbimet qe te gjitha te bera makina ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

17.02.2021 (19:13):Mercedes-benz e-class 220 • 220 diezel • 169.000 km • viti 2014 • eco • sensor parkimi • sensor shiu • auto pilot • distronik. • navi • timon me dridhje te vizat e bardh...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

17.02.2021 (18:23):Shitet ford fiesta motori(cc):1.2l tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2008 transmisioni manuale 169,000 km gjendja mororike dhe xhenerike shume te mir me dogane te paguar vendodhja: autostrad...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

16.02.2021 (18:21):Shitet bmw seria 7 viti 2011 automat look m fabrike lungo 4 goma te reja 200,000km sherbimet te gjitha me liber te kryera tek bmw letrat te paguara per 1 vite. ne gjendje perfekte. ...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas