golf 5 tek dyr

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

26.10.2020 (22:03):Shitet touran 1.9 tdi ekonomik 2005 •automat dsg 6 •225000km me liber sherbimesh •sensor shiu •sensor parkimi mbrapa •pilot automatik •navigator,aux,cd,radio,map •sedilje me ngroh...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

26.10.2020 (12:08):Karburanti: diezel ngjyra.....: gri metalizato kamjo......: automatik ftohja......: kondicioner fuqia kw..: 105 (143ps) km..........: 240000 shes makine mercedes-benz 220 cdi, e-class. viti 0...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

25.10.2020 (21:28):Shitet mercedes-benz c-class makina ka; goma te reja, sendilje me ngrohje, klima, baxha, etj... makina i ka te gjitha sherbimet e bera gati per cdo lloj prove me letra deri ne gusht te 2021 shitet ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

24.10.2020 (23:45):....Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2008 Viti
10,000 Kilometra

24.10.2020 (20:32):Shitet motorr suzuki skuter me letra. 150 kubiksh. gjendja shume e mire! per arsye ekonomike. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

19.10.2020 (16:00):Modeli-fiat 500l viti-2019 trasmisioni-manual kilemotra-3500 motorri-1.3 nafte shume ekonomike, makina disponon start-stop dyer-5 vende-4/5 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

19.10.2020 (15:57):Modeli-fiat 500l viti-2019 trasmisioni-manual kilemotra-3500 motorri-1.3 nafte shume ekonomike, makina disponon start-stop dyer-5 vende-4/5 ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.10.2020 (13:47):Shitet makine amerikane ford e gjitha ose per pjese kembimi, five hundred, 3.0, benzine-gaz ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

19.10.2020 (09:22):💥5390€ 🚘vw golf 6, 1.6tdi highline (euro 5) manuale 11/2010 ,146mij km liber sherbimi sapo ardhur me dogane dhe letra te paguara per nje vit.makina eshte ne gjendje perfekte dhe teper ekonomik...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2020 (11:44):2990€🚘ford fusion 1.4 nafte manual 11/2006 164 mij km e targuar letrat deri n ne qershor 2021.makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera ne kohe. disponon,abs,kondicioner,xha...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

18.10.2020 (01:54):Shitet bmw model 325 per arsye emigrimi (mosperdorimi) letrat deri ne 06-02-2021 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

17.10.2020 (18:43):Shitet audi a4 avant dhjetor 2006 me targa shqiptare. km: 197.000 mije, motorri: 2.0 tdi naftë ------------------------------------------------------------------ gjendja shume e mire (xhenerike/mot...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

15.10.2020 (18:17):🔹 shitet volvo xc90.🚘karakteristikat e makines :- 2.4 nafte- viti 2006 - kambio automatike- sensor parkimi  dhe sensor shiu- 228.000 kilometra- pasqyrat me palosje- navigator💵cmimi i diskut...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

13.10.2020 (14:14):Shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. kambio manuale me 6 marshe. viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

13.10.2020 (10:40):Shitet hyundai tucson 2000cc nafte, kambio manual, viti i prodhimit fund 2004, 135000 km, ngjyre gri ne gjendje shume te mire. cmimi 4.500€ ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

12.10.2020 (23:13):Shitet furgoni ne gjendje te shkelqyer me goma te reja dokumentat deri ne fund te fundit. mjeti eshte i mbajtur shumë mirë si nga ana estetike dhe nga ana xhenerike. cmimi i diskutueshem...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

12.10.2020 (20:49):Shitet bmw x5 ne gjendje super motorrikke dhe xhenerike. motrr3. 0 be zine. kethim i sigurt 100%impjant gazi. pa takse luksi. dogane te paguar gati per dokumenta. prizë 12v, frenat abs, acc, airbag...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

11.10.2020 (13:23): makina ka 2 vjet qe perdoret ne shqiperi sherbimet te sa po bera me te 4 gomat e reja 90% te 4 xhamat elektrik 2 celsa pasqyra elektrike pilot automatik limitator shpejtsie komanda ne timon letra...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

10.10.2020 (21:19): mercedes-benz c180 forca motorrike 👉2000 viti 👉2001 karburanti 👉benzin-gaz xhama te zi letra te prera cmimi👉3400euro kamio👉manual komando ne timon mundesi nderri...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

09.10.2020 (21:33):Karburanti: diezel ngjyra.....: gri metalizato kamjo......: manual ftohja......: kondicioner fuqia kw..: 66 km..........: 125000 shes peugeot 306 r 2.0 nafte, vit prodhimi 1999. makina me ta...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

07.10.2020 (11:15):Golf 5 1.9nafte,viti 2005,kambio manuale,radio-cd,kompjuter bordi,xhama te zi(te certifikuara) disqe alumi goma te reja,te gjitha te bera total.makina esht shum e mbajtur. mund ta kontrolloni ku te de...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
90,000 Kilometra

07.10.2020 (08:47):Makina ne gjendje pune shume te mire, me letra deri ne gushte te 2021. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

06.10.2020 (17:36):Shitet ww cady ne gjendje shum te mire viti 2005 shum i paster si nga brenda dhe nga jashte teper ekonomike trasmesioni manual fuqia motorrike 1900 nafte konsumi 5.5 l ne autosdrade dhe 4...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

05.10.2020 (08:51):Shitet mercedes benz a class 150 tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 175,000 km ngjyra e jashtme e zeze ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

04.10.2020 (22:44):Shitet golf 5 plus ne gjendje shume te mire. 1.8 nafte viti 2006.kambio automatike me 194 mije kilometra origjinale.klima,abs,airbag,srs,cd/radio/mp3.xhama dhe pasqyra elektrike me sinjale.goma 90%.s...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas