glk350 mercedesbenz

Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

10.07.2020 (23:49):Manuale, viti 2005 ngjyre e blu e erret me portobagazh sendilje me ngrohje,klima. km 240.000 makina ka 3 muaj qe ka ardhur ne shqiperi nga gjermania. impianti i vendosur ne gjermani. ne gjend...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

09.07.2020 (12:21):Shitet audi a6, prodhim i vitit 2002, motorr 2.5 nafte (4x4). makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike. cmimi 2 200 euro.  ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

09.07.2020 (11:56):Shitet vw passatmodel /// highline \viti 2007motorri 2.0 tdi (nafte)kambio automatike dheamp; tip tronictapiceri * designo * lekure dheamp; kamoshbaxho xhami me hapje elektrikenavi i madh , bagazhier ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

09.07.2020 (11:42):Shitet audi a6 i vitit 2007, me letra te paguara per 1 vit, ne super gjendje, me sallon lekure ngjyre e vecante kafe, me perde ne xhama per diellin, me badazhier i cili mban 6 disqe motor.me motorr 2....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

09.07.2020 (11:32):Shitet audi a4 1.9 nafte, manual i vitit 2003-2004.makina esht me te gjitha serviset e bera ,4 goma te reja michelin ,bateri te re ,vaji filtra ,rrip faze set ,4 ambuzatoret te rinj, krah alumini te r...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

09.07.2020 (08:15):Shitet renault scenic, 1.9 nafte, prodhim i vitit 2001, 4x4 me kambio manuale. makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire. cmimi 2 300 euro....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

08.07.2020 (13:42):Shitet peugeot automatike. makina eshte medhenbsp;letra deri ne dhjetor te 2020, 200 nafte, navigator, sensor mbrapa, goma automatik. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi 3 000 euro.dhenbsp;...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

08.07.2020 (13:35):Shitet volvo-v50-naft 1.6. makina eshte super ekonomike, e paster si brenda dhe jasht tapiceri e paster, klima 5 porta, komanda ne timon, ekran bordi, sensor parkim, para mbrapa, sinjale ne pasqyra, m...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

08.07.2020 (13:29):Shitet golf v 1.9 nafte➡️2008➡️automatik➡️navigator➡️sensor shiu➡️sensor parkimi➡️drita automatike➡️xenon➡️larje feneresh➡️pilot automatik➡️disqe alumini➡️s...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

08.07.2020 (13:23):Shitet b class 200 cdi, prodhim i vitit 2005, me kambio automatike. makina eshte me:motorr 200 naftee targuar per her te pare ne janarsuper gjendje motorrike dhe gjenerikeme te gjitha sherbimet e bera...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

08.07.2020 (13:17):Shitet e class 220 cdi, prodhim i vitit 2005, me kambio automatike.dhenbsp;dhenbsp;i sapo ardhur nga gjermaniame te gjitha sherbimet e beravoj e filtra te sapo ndrruara220000 km origjinale me liber sh...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (21:53):Marka👉 mercedes-benz viti i prodhimit👉 2007 karburanti👉 nafte forca motorrike👉 1.8 lloji i kambjos👉 automatike marshat👉 7+1 kilometrat👉 200 mije sendilje 👉 me ngrohje ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (21:48):Citroen c3 gaz-benzin viti i prodhimit👉 fundi 2009 karburanti👉 gaz benzin forca motorrike👉 1.4 marka e impiantit👉 brc lloji i kambjos👉 manuale marshat👉 5+1 sendilje 👉 iso...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (21:42):Citroen c5 exslusive full opsion -motorr 1.6 hdi nafte shum ekonomike -clima 4 zonale -kambio manuale 6 marshe -abs -full esp -srs -sensor shiu -sensor drite -drita automatike -fener intelig...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (18:25):Viti: 2010 transmetuesi: automatik kilometrazha: 160 000 - 169 999 karburanti: naftë targa: shqiptare struktura e veturës: sedan ngjyra: e hirit prodhuesi: mercedes-benz modeli: cls 320 p...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

07.07.2020 (13:35):Shitet glof 5 benzin gazmotorr i thjeshtimpiant landi renzoi montuar ne itali i shkruar dhe ne librezeviti 2006kambio manualepilot automatik2 celsa me pult4 xhamat elektrike pasqyrat elektrikekasetafo...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (13:25):Shitet a-class, prodhim i vitit 2005, nafte 1.8, me kambio manual. makina eshte me letra te paguara deri ne 30 shtator te letoj viti, 201 000 km te bera. cmimi 2600 euro....Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (11:17):Porche cayenne luk magnium 3.2 benzin gaz, letrat per 1 vit, makina eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te bere, gomat i ka te reja, vaj, filtra te sapo ndrruara, makina ska nevoje per asnje sher...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

07.07.2020 (11:11):Mercedes benz c 220, viti prodhimit 2006. medhenbsp;kambio automat. makina eshte ne gjenje shume te mire si motorrike ashtu dhe gjenerike. cmimi 4 100 euro.dhenbsp;...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (11:04):Shitetdhenbsp;audi a6, vit prodhimi 2012, me motorr 3.0 nafte. makina eshte me:dhenbsp;dis tronik,dhenbsp;full opsjon,dhenbsp;4goma mishelin,dhenbsp;star / stop,dhenbsp;makina eshte super gjendje dhe ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

07.07.2020 (10:57):Super okazion 24 ore volsvagen turan 1.6 benzine. super gjendje, e gateshme per cdo lloj prove, me nje super cmim prej vetem 3 499 euro....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

07.07.2020 (10:44):Shitet ford mondeo, 2.0 naftë, super fulldhenbsp;👌➖viti 2008➖kambio automatike➖motorr 2.0 tdci➖sensore parkimi, para dheamp; mbrapa➖sensore shiu➖sedile me ngrohje dheamp; ftohje➖sedi...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

07.07.2020 (10:38):Shitet golf 5 benzin, gaz impjanti i vendosur gjermani motor i thjesht 1.4 .makina eshte me dogan te paguar gati per targa gomat e reja 2 celsa makina nga ana mekanike motorike eshte gjendje shume te ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (10:31):Shitet mercedes evo 200 cdi, viti prodhimit 2009. makina eshte e sapo ardhur nga gjermania, me letra te prera deri ne qershor te vitit 2021. ne gjendje shume te mire, ska nevoj per sherbime te tjera. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

07.07.2020 (00:48):Shitet benz a class, 170 nafte, me kambio manuale. makina eshte me letra te bera dhe ne gjendje shume te mire. cmimi 1300 euro.dhenbsp;...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas