🏡 ford c max ne shitje

🕵 Online 14 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje 
5,500 Euro img
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

28.05.2021 (15:03):Shitet ford s-max viti 2009dhenbsp;kambjo - automatdhenbsp;motorr 2.0 naftedhenbsp;km te vetet 275 mijeekran me touchkondicionersendilje ngrohjedhenbsp;sensor parkimidhenbsp;makina kushton 5500€ i d...Lexoni detajet..

19,000 Euro img
Nafte Karburanti
2009 Viti
10,000 Kilometra

17.05.2021 (15:39):⛵ varke ne shitje mini yacht 7.5 m, 2009mini jahti eshte i cdoganuar. disponon dhe karrocen per transport ne toke.varka eshte me motorr te jashtem dhe vela.per ujera te kripura dhe te embla.eshte ga...Lexoni detajet..

8,400 Euro img
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

17.05.2021 (19:58):Shitet e class 220 ne super gjendje ,full option (me te gjitha opsionet e mundshme.)viti i prodhimit 2010w212 nafte-diesel260 mije kilometra💸 cmimi 8999 euro ...Lexoni detajet..

22,000 Euro img
Nafte Karburanti
2016 Viti
150,000 Kilometra

29.05.2021 (14:27):Shitet mercedes sprinter frigoriferik ne gjendje shume te mireviti prodhimit: 2016kilometrat: 146000 cmimi 22000 euro i diskutueshem  ...Lexoni detajet..

13,000 Euro img
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2021 (15:34):Shitet porschedhenbsp;viti i prodhimit 2010nafte ( diesel)190.000 kme ardhur nga suediacmimi 13.000 eurodhenbsp;adresa: borshdhenbsp;...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

12.06.2021 (13:30):Kerkoj makine ekonomike te vogel ford fiesta 1.2 benzin fiat punto 1.2 benzin opel corsa 1.2 benzine me keste mujore max 2.000 € automatike [email protected]Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

11.06.2021 (23:06):1.9 nafte viti 2006 260.000 km 3.800 euro letrat deri ne gusht, ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

10.06.2021 (20:18):Makina esht blere tek koncensionari peugeot, ka 234000 km, ne super gjendje xhenerike, elektronike si dhe nga ana vizuale.goma michelin primacy 4 prodhim(nentor 2019). vaj+filtra te sapo bera me liber...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

10.06.2021 (11:10):Shitet seat altea xl motori(cc):1.6l tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2009 transmisioni manuale 176,000 km ngjyra e jashtme blu ngjyra e brendshme e zeze gjendja mororike dhe xhenerike shum...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
30,000 Kilometra

09.06.2021 (22:07):Dua te blej nje makine me pagese me keste te pronari i makines. me noter jo me banke. te jete automat, nafte. e perdorur ne gjendje te mire. kush ka interes ju lutem shkruani vetem ne adresen e emai...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

09.06.2021 (14:48):Shes benz kompressor te vitit 2003. eshte e pajisur me impiant gazi. letrat i ka te sapopaguara. gjendja mekanike dhe xhenerike eshte perfekte. makina eshte shume e paster dhe nuk ka nevoje per ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

09.06.2021 (07:08): shes volvo v50 sport edition ne gjendje perfekte. makina eshte e vitit 2009, panoramike dhe teper luksoze. motorri eshte 2000 nafte. cmimi i diskutueshem. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

07.06.2021 (10:46):Mercedes benz e320 cdi 4matic(look e320 4matic)viti 2005359.000 km origjinale me liber sherbimikambio automat c/s  sensor parkimi mbrapa. sensor shiu. drita kseno/bixeno. sendilje elektrike. pilot au...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

07.06.2021 (00:06):💥5500€🚘vw polo 1.6 benzinË/gaz (brc) manual,viti 2011,142mij km sapo ardhur me dogane te paguar..makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje perfekte ,ska nevoje per asnje sherbim disponon ab...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2021 (17:09):Mercedes b clas 200 ne shitje viti 2007 me 180 mij km 3000 euro cmimi i padiskutueshëm ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2021 (10:16):💥3850€🚘mercedes benz b-class, 2.0 nafte (euro4)automatike,viti 11/2007, modeli chrome 220mij km me dogane te paguar,..makina eshte ne gjendje të mire , disponon abs ,esp,kondicioner,,bluetoot...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2021 (15:34):Shitet porschedhenbsp;viti i prodhimit 2010nafte ( diesel)190.000 kme ardhur nga suediacmimi 13.000 eurodhenbsp;adresa: borshdhenbsp;...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

05.06.2021 (11:09):Shitet audi a6 2.8 benzin quattro, viti 2012-135.000 kmdhenbsp;-gjendja perfekte e gatshme per cdo lloj provedhenbsp;-makina ndodhet ne tiranedhenbsp;-makina kushton 13500 euroadresa: don bosco, tiran...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2021 (00:06):💥4350€🚘ford focus 2.0 benzinË/gaz (brc) manual,viti 11/2009,192mij km sapo ardhur me dogane te paguar..makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje perfekte ,ska nevoje per asnje sherbim dispo...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2021 (21:40):Audi a4 avant 2009 manuale 2.0 tdi quattro...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2021 (19:18):Shitet jaguar x-type e vitit 2003 -2004 , rreth 180.000 km, kambio manual, diesel. makine e shpejte dhe komode. ne gjendje te mire. sedilje lekure, nuk behet nderrime me makina te tjera. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

03.06.2021 (22:09):Golf 4 1.9 diesel tdi (i) e kuqe viti prodhimit 2003 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2021 (21:46):Shitet fuoristrade mitsubishi outlander 4wd, viti 2007, 2.0 nafte, shume ekonomike dhe komode, sedilje lekure. ne gjendje shume te mire motorike dhe estetike. kambio manuale. 208.000 km. keyless,...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

03.06.2021 (20:53):Shitet bmw 530d ne gjendje te mir i kan mbaruar taksat ka 2 muaj shitet per arsye emigrimi ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2021 (13:14):Shitet mercedes e class, nafte, viti i prodhimit 1997, ne gjendje shume te mire. taksat dhe siguracioni te sapo paguara deri ne prill 2022. gomat jane te reja dhe mund t’i kontrolloni vete si dhe a...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2021 (07:16):•ford focus 1.4 ( benzine-gaz) manuale •viti 2010 •kambio manuale •ngjyre gri •motorr 1.4 benzine///gaz •cilindrate 1399ccm •kondicioner •radio cd origjinal mp3 •komanda ne t...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2015 Viti
150,000 Kilometra

01.06.2021 (14:57):Shitet porsche cayenne 3.0 diesel viti i prodhimit 2015 km 178500 premium plus package, bose audio package, sedilje lekure me ngrohje dhe ftohje, panoramic roof system, 19 inch cayenne turbo wheel...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
10,000 Kilometra

01.06.2021 (13:09):Okazion shitet mercedes-benz e class 2010 naft 2010,kambio automatike ne gjendje te mir motorrike i gatshem per kontroll ..cmimi €9500 i pa diskutushem nr 0697587707 ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2021 (20:49):Shitet smart fortwo coupe (benzine) viti 12. 2004 motorri 1.1 automjeti eshte mjaft i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire pune dhe teknike ✔️ te gjithe sherbimet e kryera! i gatshem per c...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

31.05.2021 (16:16):Shitet fiat grande punto 2008 1.3 naft multijet 250.000 km origjinale letrat korrik 2021 makina nuk ka nevoj per asnje sherbim okazion 2000 euro i padiskutueshem nr telefoni 0698476351...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas