cars for sale tek fresku linze tirana

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

30.11.2020 (10:10):Shitet golf 5 plus tdi 1.9 e vitit 09/2006. sapo jan bere vaj e filtra, eshte bere rrip faze kit (rrip faze kit kontitech germany) letrat i ka te bera deri ne nentor te 2021. eshte shum ekonomike 4.1 ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

30.11.2020 (09:08):Shitet volkswagen golf plus motori(cc):1.6l (102 cv) tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2006 transmisioni manual 198,000 km ngjyra e jashtme blu e erret ngjyra e brendshme e zeze gjendja moto...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

30.11.2020 (07:57):Shitet toyota rav 4 motor i thjesht 2.2 d-4d nafte 4×4 viti 10/2007 me 190000km. ne gjendje perfekte. goma te reja full option; sensor parkimi, 2celda me pult, xhama elektrik, klima, me libere...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

29.11.2020 (18:45):Mercedes-benz class e 2.2 automatik nafte full option (panorama, cruise control) viti 2000 3200 euro dokumentat deri ne gusht 2021 shume ekonomik...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

29.11.2020 (16:47):Shitet ford focus c max ghiane gjendje shume te miree gateshme per cdo lloj proveford focus c max ghia seri viti 2003-2007kambio manuale2000 nafte td ci178000 kilometraxhama elektrikconditioner clima...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

29.11.2020 (16:08):Mitsubishi pajero sport 2.5 nafte, e mirembajtur dhe ne gjendje pune shume te mire. ka patur nji perdorim mese modest familiar dhe rralle eshte shfrytezuar ne ato terrene per te cilat ne fakt eshte be...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

29.11.2020 (09:06):Shitet audi a3 sportback kambio automat viti 11/2007 motor 2.0 tdi. full option; marshe ne timon, klima, 2celsa , fener xenon, disqe 17 etj. ne gjendje shum te mire me dogane te paguar cmimi 6000 eu...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

28.11.2020 (21:44):Shitet ford focus 1.0 ecoboost start stop gjendje si i ri 125 hp 1.0 l turbo viti 2013 57.000 km me liber sherbimesh ne zvicer start stop 6 marshe 2 celesa pilot automatik vete frenim ne ras...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (21:37):Shitet toyota auris 2.0 diesel ne gjendje perfekte viti 2008 177.000 km kambio manuale 6 marshe motorr kambio freksion ne gjendje perfekte sedilje lekure me ngrohje drita xenon sensor dritash d...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

28.11.2020 (21:29):Shitet peugeot 307 ,,1.9 e nendorit 2003 ne gjendje shume te mire pune,turbo, kondisioner xhama dhe pasqyra elekrike, teper ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi,,, per kete arsye makines nuk i ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

28.11.2020 (21:26):Alfa romeo 147 2001 gjendje shum e mire vaj.e filtra te bera me dat 21.09.20 shitje mos perdorimi, mbas mbarimi te letrave me dat 27.12.20. 1500 euro i diskutushem....Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (11:24): 💥5590euro🇮🇹benz b-class b200 nafte automat 12/2009 facelift sport edition ,195mij km sapo ardhur me dogane te paguar si dhe letra per nje vit.makina eshte ne gjendje perfekte. dsponon abs,e...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

28.11.2020 (11:19):Bmw seria 1. 118 naft. kamio manuale 6 marsha viti 2006 sapo ardhur me dogan paguar, letra per nje vit! makina eshte ne gjendje shum te mir motorike , xhenerike ndezje start-stop. kondicioner , xham...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

28.11.2020 (09:23):💥okazionn 🚘ford fusion 1.4 nafte manual 09/2006 164 mij km, letra te paguara per nje vite. makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera. disponon,abs,kondicioner,xhama dhe pas...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

27.11.2020 (18:34):Shitet toyota rav 4 motor i thjesht 2.2 d-4d nafte 4×4 viti 10/2008 me 1760000km. ne gjendje perfekte. 4 goma te reja full option; navigatore+ dvd, sensor parkimi, 2celda me pult, xhama elektrik, ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

27.11.2020 (15:50):Shitet range rover me fuqi motorike 2.7 nafte. cmimi i diskutueshem vetem kur te shihet nga afer. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

27.11.2020 (08:06):Shitet audi a3 viti 08/2008 targuar per here te pare ne vitin 2010motor 1.9tdi model i ri me tek dere me te gjitha opsionet. ne gjendje shume te mire te gjitha sherbimet e kryera me dogane te paguar ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

27.11.2020 (08:01):Shes benz c220 cdi avantgart kambio automat. full option; navigatore, sensor parkimi para dhe mbrapa, sedile lekure +cop, disqe 17 alumini, sensor shiu dhe dritash, 2 celsa etj. me dogan te paguar ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (12:32):Shitet smart forfour 1.1 benzine shum ekonomike ose nderrohet me makine me te madhe ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

24.11.2020 (19:37):Shitet mercedes benz c-class i vitit 2008 me fuqi motorike 2.2 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

24.11.2020 (16:41):Karburanti: diezel ngjyra.....: blu e errët kamjo......: automatik ftohja......: kondicioner km..........: 174000 shes toyota yaris 1.4 diesel viti 2006 automatike e sapo ardhur ne gjendje per...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

24.11.2020 (16:39):Karburanti: hibrid ngjyra.....: e zeze kamjo......: manual ftohja......: klima km..........: 209000 shes fiat bravo 1.4 benzin+gaz viti 2008 e sapo ardhur ne gjendje perfekte me liber sherbimi ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

24.11.2020 (16:37):Karburanti: diezel ngjyra.....: gri metalizato kamjo......: manuale ftohja......: klima km..........: 196000 shes grand fiat punt 1.3 naft viti 2006 e sapo ardhur ne gjendje perfekte me ogan te...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

24.11.2020 (16:35):Karburanti: diezel ngjyra.....: gri e erret kamjo......: manual ftohja......: kondicioner km..........: 205000 shes seat ibiza 1.4 naft viti 2006 e sapo ardhur ne gjendje perfekte me liber sher...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

24.11.2020 (16:33):Karburanti: diezel ngjyra.....: gri metalizato kamjo......: automatik ftohja......: klima km..........: 165000 shes toyota corrolla 1.4 diesel e sapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje perfek...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas