Shitet Mercedes-benz 220 (Avangard) Tirane

Makina ne shitje Data: 22/02/2020 11:41 Post ID: 4639

8,300 Euro

  • Shitet Mercedes-benz 220 (Avangard)
  • Shitet Mercedes-benz 220 (Avangard)
  • Shitet Mercedes-benz 220 (Avangard)
  • Shitet Mercedes-benz 220 (Avangard)
  • Shitet Mercedes-benz 220 (Avangard)


Pagesa 8,300 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio 0.07
Viti 2008
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 153

🇩🇪🇩🇪 Okazion!!!!Mercedes-benz 220 (Avangard) 2008/207 mije km origjinale/nafte /automat/tronic +- kompjuter bordi gps/navi/dvd te madh/cd/ audio /aux/komanda ne timon / sensor dritash /shiu /limitator shpejtesie sedilje gjysem lekure / pasqyra elektrike /xhama elektrike dhe drita mjergulle.Makina eshte e ardhur nga gjermania me dogan te paguar. Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte serviset e sapo kryera Goma 90 % Nuk ka nevoj per asgje Kilometrat i ka te vetat mund ti kontrrolloni ku te doni disqet i ka origjinale te vetat te bencit!! Makina eshte mirembajtur ne cdo sherbim.  Nr.


Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 4639