Shitet makina Volkswagen touran 1.9 tdi Tirane

Makina ne shitje Data: 22/02/2020 10:42 Post ID: 4635


Pagesa 4,900 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2007
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa QTU, Tirane - Harta
Lexime 89

Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007
Kambio manuale 6+1 marshe
E ardhur nga 🇧🇪germania🇧🇪
Dogane e paguar me 7 vende
Ne super gjendje teknike dhe vizuale
Cmim okazion 4900€


Anetari ID: 268

photo

Njoftimi ID: 4635