Shitet Audi A4 Motorr 1.9 nafte Durres

Makina ne shitje Data: 22/02/2020 00:02 Post ID: 4610

3,200 Euro

  • Shitet Audi A4 Motorr 1.9 nafte
  • Shitet Audi A4 Motorr 1.9 nafte
  • Shitet Audi A4 Motorr 1.9 nafte
  • Shitet Audi A4 Motorr 1.9 nafte


Pagesa 3,200 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio 10.59
Viti 2003
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Shijak, Albania - Harta
Lexime 93

Audi A4
Motorr 1.9 naft TDI
viti 2002/3
Letrat e paguara deri ne fund te vitit
4 gomat e reja
Disqe alomini
Kasetafon origjinal
Kondicioner me clima 2 zona
Drita xeno
Sensor parkimi
Sensor drite
Sensor shiu
Shum e paster dhe e rregullt nuk ka nevoj per sherbime cmimi 3200 euro i diskutueshem


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 4610