Shitet Range Rover Sport i vitit 2009 Fier

Makina ne shitje Data: 22/02/2020 16:50 Post ID: 4545

8,900 Euro

  • Shitet Range Rover Sport i vitit 2009
  • Shitet Range Rover Sport i vitit 2009
  • Shitet Range Rover Sport i vitit 2009
  • Shitet Range Rover Sport i vitit 2009
  • Shitet Range Rover Sport i vitit 2009
  • Shitet Range Rover Sport i vitit 2009


Pagesa 8,900 Euro
Marka | Karburanti Rover
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2009
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa Fier, Albania - Harta
Lexime 249

Okazion Range Rover Sport i 2009 me 230mije km. Makina i ka dokumentat dhe taksat e paguara per 1vit. Ka opsione si, sedilje me ngrohje, baxha xhami ,xhama te zinj pas origjinal, tv te koka e sediljeve, sensor parkimi, goma dimri te reja etj.
Mundesi nderrimi.
Cmimi 8900€


Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 4545